filip holosko

  • /
  • 19
vestel manisaspor da oynarken, gazeticilerin önüne koyduğu 3 büyük takım formasından tereddütsüz beşiktaş formasını giyen, o formayla poz veren, 3,5 sene daha beşiktaşımızın formasını giyecek olan milli slovak futbolcu.
2008 yılında vestel manisaspor'dan transfer ettiğimiz 1984 doğumlu slovak forvet. bana göre beşiktaş'ın en sempatik futbolcusu.
kendisinden daha çok şey beklediğimiz sevdiğimiz süratlı teknik futbolcumuz.tahminimce dünya kupasının en çok konuşulan oyuncularından olması kuvvetle muhtemeldir.
merter dolaylarında arabasıyla seyrettiği esnada yaptığı "kartal gol gol gol" tezahuratıyla beni mest eden, fenere resmen tek başına attığı golle hırsını kanıtlayan, şampiyonluk maçından önce çocuğu doğmasına rağmen "önce şampiyon olalım sonra bebeğimi görürüm" diyerek arma aşkını göz önüne seren ama yine de çok daha iyi olması gereken, kendi düzgün, karakteri düzgün futbolcumuz...
maalesef hırsı ile orantılı teknik becerisi olmayan bu yüzdende gitmesi gereken futbolcumuz. ayrıca hepimiz kadar beşiktaşlıdır kendisi de.
nihatla birlikte bu sezonun en büyük hayal kırıklığı.
04/11 porto maçında oyuna sonradan girmiş olmasına rağmen etkili olabilmiş ve oyunu hızlandırmış oyuncumuzdur.
"golcü adamın bencili iyidir" diyenlere verilen "ama bu kadarı değil" cevabındaki gizli özne...
kim ne derse desin, holosko oyuna girdikten sonra kaleye şut çekebilecek pozisyonlara girebiliyoruz,ha gene atamıyoruz ama hani bi hareketlilik getirdiği aşikar.
ofsaytta olmayaydın,iyiydi beaaa dedirten topçumuzdur.. *
pascal nouma'nın kendisi için beşiktaş'ın futbolcusu değil dediği futbolcu.
git kendine çok küfrettirmeden senin yüzünden küfür dağarcığım gelişti.
beşiktaşta ki yerinin sorgulandığı futbolcu. o formayı hak edip etmediği bana göre de tartışmalı ama, küfür edilmesi konusunda tepkim olur ancak. o forma üzerinde olan kimseye laf ettirmem
dün sahadan ayrılırken aykırı tezahüratlara maruz kalmış , sempatik ama maalesef bal yapmayan arı.
beşiktaştaki futbolculuk döneminin konya maçı sonuyla bittiğini düşündüğüm oyuncudur.. giderken yanında tabata ve nobreyide götürmesini dilediğim top hakimiyeti sıfır olan futbolcudur.
manisadaki futbolunun yarısını beşiktaşta oynasa yeter dediğim futbolcu.
3 ay sahalardan uzak kalacak forvet. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim sözlük.
3 ay sahalardan uzak kalacak olan ve bi an önce kendisine takım bulması gereken futbolcumuz.
kaçırdıklarının yarısını atsa çoktan büyük paralara avrupanın büyük kulüplerine satmış olabileceğimiz dünyanın en beceriksiz forvetlerinden birisi.
büyük ihtimalle sözleşmesi askıya alınacak beşiktaşlı futbolcu.
  • /
  • 19