forzanarchy nin uygunsuz konuşmaları

takoz recebin bomba yaratacak başlığı. çok karışık duygular içerisindeyim ama, başkan istifa ederse ağlarım bende
şimdi aldığımız duyumlara göre forzanarchy 4 gün sessiz kalma taktiği izleyip peşine bir basın toplantısı yapacakmış, biz öyle duyduk.
bu komplo son gün içinde düzenlenmiştir. komplo tezgahı malzemeleriyle çekimleriyle günceldir.meskene tecavüz ve teknolojiyle tezgahlanan bu komplonun iktidar gücü seferber edilmeden, muhalefet başkanına karşı bu kadar fütursuzca yapılması mümkün değildir. iktidar zirvesinin bilgisi ve onayı olmadan son iki hafta içinde hazırlanıp piyasaya sürülmesi söz konusu bile olamaz.

bana yönelik bu kadar kaba ahlaksızlık, bugünlerde iktidarın onayı olmadan gerçekleştirilemez. komployu ayıplar gibi yapanlar, aslında bizzat ayıbı işleyenlerdir.


ama abd?den prensilvanya?dan aldığım mesajlara da inanıyorum. o mesajların samimiyetine inanıyorum.

bu tablo karşısında bana da bir görev düştüğünün farkındayım. bu hukuksuz ve ahlaksız komplo nedeniyle kimsenin beni sorgulamasına izin vermeyeceğim. bunun bir bedeli varsa, bu da kartal sözlük genel başkanlığından ayrılmaksa bunu yapacağım.

bu kaçmak anlamına gelmez. tam tersine bu bir meydan okumadır. bu anlayışla bugün genel başkanlığından istifa ediyorum.

ben herkese hakkımı helal ediyorum. umarım siz de helal edersiniz. *


(bkz: forzanarchy deniz baykal olurmu)
sayın yilmaz vural forzanarchy basın toplantısından sonra bomba gibi açıklmalarda bulundu. 'yabanci yazarlara taninan sans turk yazarlara taninmiyor kartalsözlükte" dedi.
yapmaaaaa nidaları ile, göz yaşı döktürendir.
düzgün konuşmasıyla hiç karşı karşıya gelemediğimiz diyebilceğimiz forzanarchy nin normal hali.
bu durum karşısında sözlüğün başkansız kalmaması için adaylığımı ilan edebilirim. sözlük sahipsiz değildir diyerek de simdilik susuyorum. *