fuck buddy

seks partneri. kesinlikle sevgili değildir, karıştırılmasın.
yemişelim,şeyişelim,oyuşalım,buyuşalım ama el ele olmayalım birbirimize rapor vermeyelim,nerdeyiz merak etmeyelim.
bir erkekle kadın *arasında duygusal birşeylerin aranmadığı sadece seksten * ibaret olan ilişki türüdür.genellikle * aşık olmayan,olamayan ya da olmak istemeyen bireylerin tercihidir.
sevgiliden daha rahattır.sadece seviş gerisine karışma. bir orospudan farkı iş bittikten sonra para almaması,sevgiliden farkı ise sahiplenmemesi....
bir çırpıda okunması gerekendir. öyle kazara fuck'ı yüklem gibi tonlayıp duraksar, arkasından buddy dersen, senin o buddy, buddy muddy dinlemez, adamı....
her erkek bireyin kendine bir tane bulması şart olan "şey".şey diyorum çünkü hayatınızın hiç bir anına karışmayan,hesap vermediğiniz ve karşılıklı tatmin üzerine kurulu bir ilişki partneri.kaldı ki böylelerine de değer vermek yersiz olur.
sevgilisini aldatanın yaptığı eylem, bir nevi seks partneri.

(bkz: metres)
kimi zaman farklı şehirlerden hatta ülkelerden gelen, periyodik aralıklarla ihtiyaç gideren, yatak-çarşaf ayırımı yapmayan, bir kahvaltı kadar geleceği olandır.
sabahında orta-kafa-gol oynadığın buddy'nin akşamına evire çevire sikilmesidir.
evet bir aşk değildir, bir arkadaşlık değildir, insanlık hiç değildir.
ayrıca (vurgula: insan insanı siker mi hacı)?
ülkemizde "fakbadi" tabiri yerine genelde, "rahat bi' arkadaş", "çok muhabbet", "siz tanımazsınız ya" şeklinde ifade edilen arkadaşlık türüdür. iyidir çünkü sorumluluk gerektirmez(temizlik dışında) kötüdür çünkü sevgi değil çıkar ilişkisidir.
arkadaşlık + seks - sorumluluk - kıskançlık - aşırı duygusallık = fuck buddy seklinde formüle edilebilen ilişki türüne verilen isim. seksle duygusallığı istediğinde birbirinden ayırabilen bilinçli insanın tercihi. rahatlığın son noktası.
seks partneri. sahsim adina, ayni parfumu kullanmaya devam ettigi surece lise arkadasligimizi bitirip universite arkadasligi baslatacagim zat-i hatun bunun icin tek adayim
sexgili'nin ingilizce versiyonu.
tefecinin yasalı olmuş ya bankacılık hah işte bu da orospuluğun süslenmiş hali...