galatasaray taraftarı

  • /
  • 31
hepimizin severek izlediği ezel dizisinin jenerik müziğine beşiktaş'ın çocukları güzel bir salon bestesi yaptı. rakip takım taraftarları besteyi beğendiğini vs. sosyal medya üzerinden bir çok yerde dile getirdi.

bu arkadaşlar ne yaptı? neredeyse yüzyıl önce yayınlanıp biten dizinin jeneriğine beste yapmak akıllarına gelmedi, beşiktaş'ın çocukları besteyi düşünüp yaptıktan iki hafta sonra kendilerine uyarladılar... sağda solda yine "beşiktaş taraftarı gelir şimdi bu beste de bizim derler" diye de yorum yazıyorlar. yo yo sosyal medyanın küçük çocukları değil bunu diyenler, galatasaray'ın maçlarını kovalayan adamlar bu ithamda bulunmakta..

tribün jargonunu her defasında yerle bir ediyorlar ve bundan zevk alıyorlar.
yönetim protestolarıyla ikiye bölünmeye başladılar. bir tarafta yönetim ne derse onu yapan ultraslan diğer tarafta ise münferit galatasaraylılar var. 9 aralık 2017 galatasaray akhisar belediyespor maçında neredeyse iki tribün yönetimi portesto ediyorken ultraslan adlı oluşumun kendilerine destek vermemesi üzerine "satılık taraftar istemiyoruz" diyerek protestoların arasına bu oluşumu da dahil ediyorlar. o aralar ua ise "heyyyo heyyoo heyyo heyyo ultraslan" çekmenin peşinde.
halüsünasyonlarıyla meşhur grup onca kıyağa, kayrılmaya rağmen hala aleyhlerinde hakem hatalarının çok olduğunu iddaa ederler bunlar mazallah beşiktaş'lı olsalar maruz kaldığımız hatalara muhattap kalsalar ciddi travmalar geçirip intihara kadar giderlerdi. şurasıda kesin iticilikte fenerbahçe taraftarıyla ölümüne kapışırlar.
ayni pavali ovospu evlatlavi gibi tum hakem hatalarinin sadece kendi yararlarina olmasini isteyen fetocu beyoglu yosmasi topluluk.
tum sosyal medyada dur durak bilmeden surekli besiktas'a saldiran orospu evladi teror orgutu sempatizani grup.

lan pavali got oglanlariya cekisirken onlar en azindan sadece "hakem" diye agliyorlardi. tek dertleri sahada oynanan oyundu. lan bu firildak orospu cocuklari yok "erman toroglu bir suru belge dedi" yok "trabzonspor'dan ne transferi yapmisiz" yok "basaksehir neden 10 kisi kaliyormus"* vs.

lan bunlar ne kahpe, ne pislikmis be. ananizi avradinizi sikeyim sizin. allah tez vakitte topunuzun belasini versin, yerin dibine girin duzenbaz orospu cocuklari.
yok olsalar ülke refahına olumlu yönde etki yapar. twitter'da görmüştüm bu güruhtan asalaklar beinsports'u mentionlayarak maçlara en çok seyircisi gelip reytingi en yüksek takım olduklarından şampiyonluğu başakşehir'den daha çok hakettiğini yazıyorlar yani takımının oyun gücüyle, takım olmakla bir bağ kuramıyor şampiyonluğa ulaşması için.
  • /
  • 31