gheorghe hagi

kişiliğine saygı duyduğum futbol adamıdır. iyi futbolcuydu lakin teknik direktör olarak o kadar başarılı olur mu bilemem.
taraftarın gözünü boyamak için gs nin başına getirilen teknik adam
kendisini büyük üne kavuşturan takımının başında başarısız olduktan sonra karaktersizliğini "hırsızlar" nidalarıyla kamuoyunun gözlerinin önüne seren ancak futbol yeteneklerine de saygı duymadan geçemeyeceğimiz bir rumen şahısıdır kendisi.
adnan polat'in galatasaray taraftarina verdigi zülumlerden bir digeri. *
galatasaray'dan gönderildiği söylenen teknik adam. antalyaspor maçında takımın başında tugay kerimoğlu çıkacakmış sahaya. 2011 yılı türk teknik adamların yılı olur mu sözlük?*
gayseyle anlaştığında ''tamam bu sene gayseden bi cacık olmaz'' düşüncemi fazlasıyla doğru çıkaran teknik adam müsvettesi
adnan polat yönetiminin kendisini kurban olarak seçtiğini düşündüğüm, galatasarayın efsane futbolcusu. bana göre bu son hagi döneminin özeti budur, bu adam kurban olarak ortaya atılmıştır ve taraftarının gönlünde efsane olan bir adamı bu hallerde görmek beni çok üzmüştür. bundan sonra galatasaray'a neler olacağıyla ilgilenmesem de, keşke bu adama bunu yapmasalardı, getirmeselerdi yeniden diyorum.
daha önce de denendi olmadığı görüldüğü halde tekrardan takım başına getirilmesi zaten başlı başına hataydı.teknik direktörlüğü beceremiyor lucescu dan biraz bişeyler öğrenmesi gerek.
bugün itibariyle, galatasaray'daki görevine resmi olarak son verilen teknik adam.

http://tinyurl.com/5tb5hts
bir donem uzaktan isabetli sutlar atabilen eski bir romen futbolcu. hic bir zaman buyuk futbolcu olmadi benim gozumde. top oynamaz kavga ederdi. o kadar imtiyaz sergen yalcin'a taninsa, bugun juri uyesi degil basbakan olurdu!
galatasaray'ın sembolü

http://www.youtube.com/watch?v=bbirwp2ıı0m
roberto mancini'den önce, teknik adamlık için kendisine teklif gittiği söylenen eski futbolcu. çok inandırıcı gelmedi.
kendisi adına stadyum da yaptırmıştır romanya adı bu muydu emin değilim stadionul farul ama ona ithafen stad yapıldığını hatırlıyorum.
türkiye'ye geldiğinde yıldızı sönmeye başlamıştı, yaşıda 30un üzerinde idi. ama adam futbolcu kardeşim; kazanmak adamın anayasası. o sebeple takımını ve kendini en yukarıya taşıdı, geldiği gibi.
adam 2000de kupa kazandırdı, ekmeğini kendisi ve galatasaray'dan çok galatasaray taraftarı ve fatih terim yedi.

hala her sıkıştıklarında uefamız var diyorlar ve hala tüm ülke türkiye'nin en iyi teknik adamı fatih terim sanıyorlar.
galatasaray tarihinin en iyi futbolcusuydu. nasıl aldılar hala hayret ederim. cidden karpatların maradonasıydı. 90'lı yılların sonunda artan galatasaraylı sayısının mimarıdır.
ahmet çakar, kendisinin galatasaray'da yeniden teknik direktörlüğe getirileceğini söylemiştir.
iyi bir teknik direktörü değildir. trabzonspor'a da bir şey katamaz.