gidiyorum bu

  • /
  • 9
henüz 10 entrysini doldurmadığından yazar olamamış çaylaktır. sözlük formatına uygun 10 entrysi tamamlandığında aramızda olacaktır. *
yazarlığı an itibari onaylanan 3. nesil taraftar. hoş gelmiş.
hoş gelmiş, yeni yazarlarmızdan. daimi olasıca
uslubü ve yazılarını beğenerek takip ettiğim yazar. takdir ediyorum kendisini.
ailecek * beğenerek takip ettiğimiz yazar. içi dolu entryleri ve kendine has üslubuyla sözlüğümüzün gücüne güç kattığı, su götürmez bir gerçek.
gerçekten çok başarılı girilere imza atan enfes kartal sözlük taraftarı. aramıza yeni katılan arkadaşlar sözlük formatı başlığına ek olarak bu arkadaşımızın yazdığı girileri de okumalılar.
sözlüğün yavaş işlediği gece yarısına müteakip saatlerde yazdığı girileri takip etmenin çok zevkli olduğu yazar.bilmediklerimi öğreniyorum,anlatımındaki esprili yaklaşımı seviyorum,gerçekten çok bir yazar.

(bkz: sen çok bir insansın)
çok acayip bir ah muhsin ünlü kitabı. kitabı okudum. insan bir şeyler anlamadığını düşünebiliyor. ama ah muhsin ünlü öyle bir dil kullanmış ki anlamamak daha bir zevk veriyor bir süre sonra. sözcükler yetiyor. 2011 sel yayıncılık baskısında resulullahla benim aramdaki farklar şiirini de koymuşlar ki görünce sevinmedim değil.
bu yazar kalk lan kahve yap, anlatıcaklarım var dese, yaparım!
yazdıklarını okumaktan keyif aldığım yazar. düşünmek ve düşündüklerini aktarabilmek olgularını oldukça iyi harmanlayabilme yetisi kendisine duyulan saygının temel sebebidir.

hep yazsın, biz hep okuyalım.
kartal sözlükte, (vurgula: kaliteli entry göremiyoruz yeaa), yakarışlarının üzerine güneş gibi doğan yazar. alın la sizi yazar gibi yazar. şimdi ne diyeceksiniz?
önemli not; yarın öbür gün bir basın açıklaması falan yazacak olursak, yönetimden ricam, basın açıklamasının gidiyorum bu tarafından kaleme alınmasıdır.
tanımıyorum ama kral adam. ayrıca bilgili, sadece kalemi değil hafızası da kuvvetli. takdir ile takip ediyorum.
elinin altında rahat erişebildiği bir spor ansiklopedisi, fihristi, bişeysi olması gereken yazar. 90lardan kalma ayaklı kütüphane tabirinin 2000lerdeki en önemli temsilcisi.*

yalnız dikkat etmesi lazım, çekemeyeni çok olacaktır. böyle bazı entryleri, yok öncekine cevapmış, yok efendim bilmem neymiş diyerekten aynı özellikteki diğer entryler arasından cımbızla çekilip çöp ü boylayabilecektir.

umarım devamlı surette yazar, zira çok sevdik kendisini.
okuduğum hemen hemen her yazısının ardından şapka çıkara çıkara, nihayetinde şapka takmamaya karar verdiren yazardır.
gece gece yazdıklarıyla bana '' çok iyisin amk yaa '' sözlerini sesli söyleten yazar. (bkz: sen yaz biz okuyalım).
takdir edilesi yazar.hiçbir şeyi unutmaz mısın sen? bir ara yazarımızın beynine inip incelemek istiyorum. o nasıl bir hafızadır abi ya. kadın hafızası gibi. * * *
  • /
  • 9