gökhan gönül

  • /
  • 15
ben kendisini izlerken kaliteyi seyrediyormus hissine kapiliyorum cogu zaman. onun kanadindan gelen ataklarda guvende hissediyorum kendimi. adam kacirmak falan paolo maldini'nin de yasadigi seylerdi; cok sey yapmamak lazim.*
2016-2017 sezonu ile birlikte fiziki anlamda ciddi güç kaybeden sağ bek. yeni sezonda henüz kendisini izleyemedik doya doya.
fenerbahçe'de olduğu gibi bir sezonun tamamını çıkaramayan bek. sakatlığı yaşamasa şu dönemde ihtiyacımız vardı. bir an önce toparlanmalı.
müzmin sakat. alınmasına da karşıydım. kendisiyle ilgili görüşlerim önceki entrylerde mevcut. yinelemek istiyorum: sidik yarışı uğruna bu adamı aldık ve büyük bir hata yaptık. devamlılık yok, eski formu yok; kısacası hiçbir bok yok. andreas beck olsaydı adriano solda beck sağda oynardı. şimdi maalesef adriano'yu sağda oynatıyoruz.
28 ekim 2017 aytemiz alanyaspor beşiktaş maçında yokları oynayan balon. 4 yıllık kontratla sağlam kazık soktu kulübe. yazık ki ne yazık!
ekleme: geldiği günden bu yana 41 maçta yalnızca 1 gol ve 2 asisti var. türkiye'nin en iyi sağ beki! yersen!
1 kasım 2017 beşiktaş monaco maçı sağ diz kapsülünde gerilme tespit edilen futbolcumuz.
beşiktaş'a gelmiş geçmiş en kronik sakat oyunculardan birisi. mustafa pektemek'e rahmet okutturacak. elli kere söyledik almayın diye; hem formsuz hem sürekli sakatlanıyor diye. üstüne bir de jeremain lens denen vasıfsızı alabilmek için andreas beck'i yolladık.
bu sezon 20 maç 90 dk görecek mi diye meraklara salan futbolcu. amk amma nazlısın be.
21 kasım 2017 beşiktaş fc porto maçı'nda gayet güzel bir performans ortaya koyan oyuncumuz, kazanmak için son ana kadar savaştı.
21 kasım 2017 beşiktaş fc porto maçında kanadını çok iyi müdafa eden sağ bek. ileri çıkışlarında da q7 biraz daha bonkör paylaşsa topu, skora da katkısı olacaktı
yoruluyor. eskisi gibi ciğersiz oynayamıyor bu da kendine iyi bakmadığını gösteriyor. sakatlıklar vs. cabası... 21 kasım 2017 beşiktaş fc porto maçında iyiydi. kanadını korudu. gökhan kötü bir futbolcu değil. hatta balon hiç değil.
bir kere maç kazandırmışlığı olmayan, onu geçtim bir maçta fark yaratmamış olan dede. seni de bu takıma getirenlere yazıklar olsun.
hem adam kaçırıyor hem kendi kalesine gol atıyor. hücumda zaten yok. orta saha çizgisini geçince eli ayağına dolaşıyor. safi zarar.
(bkz:14 mart 2018 beşiktaş bayern münih maçı)
14 mart 2018 beşiktaş bayern münih maçı'nda beşiktaş adına en iyilerdendi, bu kadro daha önce hiç bir arada oynamadı ve bundan sonrada oynamaz öyle bir kadro'nun içinde necip usal, medel ve kendisi iyi bir maç çıkardı.
yaşına rağmen fena oynamadığını düşündüğüm oyuncu. özellikle büyük maçlarda elinden geleni yapıyor. elbette gelecek sezon asla ilk 11'de düşünülmemeli.
beşiktaş formasını giyebilcek kadar iyi olmayan futbolcu, sevemedim sevmiyorum arkadaş bu adamı bir türlü
bu yaşta bir oyuncuyu sezon planlamasında tek sağ bek yazarsan bir yerden sonra rulman dağıtmaması anormal olacaktır.
yerine acilen genç bir sağ bek alınmalı, seneye gökhan gönül ile olamaz.
1 maç oynuyor , 2 maç yok. alanya maçında mükemmele yakın oynadı, sonra sakat. seneye ancak alternatif olabilir. iyi bir sağ bek , forvet ile beraber bu takımın olmaz ise olmazıdır.
yüreğini ortaya koyan enerjisiyle sahaya artı katan her futbolcu gibi yaşının sıkıntısını çekmeye başlayan sağ bektir. seneye alternatifsiz, tek sağ bek olduğu bir kadro yapılanması bizi zora sokabilir.
  • /
  • 15