güne spor yapıp duşunu aldıktan sonra başlayan insan

kıskanılası derecede sağlıklı insandır. bir de hafif bir kahvaltı yaparlar, öğlene doğru da kahvelerini içerler bunlar. kıskançlığımdan sinirleniyorum resmen, 'bunlar' falan çıkıyor ağzımdan. her gece sabah kalkınca spor yapacağım, en azından yürüyeceğim ya da olmadı dans edeceğim sağlıklı olacağım diye başlayıp, uykudan ayılmak için duşa giriyorum, sporum da yetişmem gereken yere koşarken kendiliğinden oluveriyor, kahvaltı şansım varsa otobüs durağında. dur bakalım sıraya sokulacak inşallah.
kesinlikle patron adamdır ya da işsizdir. akşam evine işten 7'de gelip, yemekti, sohbetti derken gece yarısını oldurup, sabah 6'da kalkıp işe ancak yetişen bir adamdan sabah spor yapıp duş almasını beklemek hayalcilik olur. ama duş alsın ya. günlük duş alsın ki en azından ayılabilsin.

gözlerini açar açmaz "yine mi sabah olmuş amk ya" dedikten sonra yağlı saçlarını kaşıyarak uyanan kişiye göre daha mutlu uyanan kişidir. ama böyle insan mı olur arkadaş ya. yataktan kalkmak demek bir nevi ölüm demek, nereden buluyorsun bu enerjiyi. ben uykumda daha çok yoruluyorum sanki dinlenmek için uyumuyormuşum gibi, anlamıyorum ki.
yaşımı aldıkça özendiğim ve başlamayı planladığım sabah şekli...
yani her sabah küfrederek uyanıyorum, biraz da bunları yaparak küfür edeyim...
belki daha değişik küfürler edebilirim...
nba sever, futbol takip eder lakin fanatiği değildir tek derdi spordan sonraki kahvaltıyı hangi mekanda yapacağıdır, istanbul için büyükşehir seçimlerinde oyunu ekrem imamoğlu’na vermiştir .