gustavo colman

1985 arjantin doğumlu trabzonspor orta saha oyuncusu. 27 eylül 2011 trabzonspor lille maçında attığı penaltı golüyle trabzonspor'a hayat vermiş olan oyuncu.
işe yeni girdiğim dönemlerde, mercedes benz bayisi "koluman motorlu"nun sahibi mustafa koluman'ın ismi söylendiğinde "nasıl ya?" diye dumurlardan dumurlara koşmama sebep olan şahıs.

zira newcastle kişisi, cümleyi götünden anlayarak mustafa koluman ı, gustavo colman zannetmiş ve durum, ortamda çakızlanamadan toparlayıp rezaletin eşiğinden dönmüştür.*
yetenekli orta saha oyuncusu. en son inter maçında oldukça iyi pas dağıtımı yapıp beşiktaş maçında inşallah kötü oynar diye dua ettirdi. beşiktaş formasıyla izlemek istediğim yabancı oyunculardan.
trabzonspordan ayrılmayı kafasına koyan yabancı futbolcu. saha içinde oynamadığı gibi, rakibe attığı tekmeler ile de; artık futbola zararı dokunmaya başladı. 15 mart 2013 bursaspor trabzonspor maçında takım arkadaşı mustafa yumlu'ya attığı tokat ise rezilliğin son perdesi
http://s1.directupload.net/images/130315/g49luf2d.swf

akıllara şu sahneyi getiren futbolcu:

http://www.youtube.com/watch?v=afletm46cqq
adı beşiktaşla anılan oyucu.
beşiktaş ile bir alakası olmaması gereken orta saha oyuncusu. sorunlu futbolcu kontenjanımız yeterince dolu zira
türkiye'de yediği yanına kar kalmalı ve gitmesi gereken oyuncu. trabzonspor'un kendisine çok ihtiyacı olduğu zamanlarda faydalanamadı. bir de kulislerde beşiktaş'a geleceği söylentileri var. hayır; biliyoruz medyanın bok yemesi ama insan yine de telaşlanıyor.
beşiktaş'a transferi gerçekleşirse delgado özlemimizi bir nebze azaltacak futbolcu. vereceği katkıyı bilmem ama adam resmen delgado.
bu transfer döneminde samuel holmen mi gustavo colman mı transfer edilse ikileminin başrol oyuncusu orta saha.
18 ağustos 2013 beşiktaş trabzonspor maçı'nda mustafa pektemek'in kaval kemiğine yaptığı darbe ile aynı işten ekmek yediği meslektaşına zerre kadar saygısı olmadığını gösteren gaddar.
bu adam tam bir öküz dostum. 18 ağustos 2013 beşiktaş trabzonspor maçı sırasında mustafa pektemek'in ayağını kırma noktasına getirdi. https://pbs.twimg.com/media/br-yyksceaavymr.jpg

suç sende değil gerçi. sana kart vermeyen halis efendide.*
trabzonspor'un küçüklüğü olarak takımda yer alan futbolcu.

şu gün gitmesi gerekirdi :

http://www.youtube.com/watch?v=_jt_jn7ıkne

dünkü maçı izlerken küfür sınırlarımı zorlamış olan çirkef futbolcu.
18 ağustos 2013 beşiktaş trabzonspor maçındaki mustafa pektemek'e yaptığı çirkeflikten sonra akıllara diego lugano'yu getiren oyuncu.
trabzonspor'da kalmak istemediğini bu tip hareketlerle gösteren oyuncu.
futbolcu demeye dilimin varmadığı yaratık.
mustafa pektemek'e yaptığı faul ve görmediği kırmızı kart:

https://www.youtube.com/watch?v=pwpel3bnjhu

#294811

maçına göre kart gören oyuncu. adam kart görmek için her şeyi yapıyor, onda suç yok. karşısında siyah beyaz forma varsa; kart çıkarmayan orospu evlatlarında kabahat.

(bkz: 22 aralık 2013 galatasaray trabzonspor maçı)
emre belözoğluyla çirkeflik yarışında liderliğe oynayan trabzonsporlu futbolcu.
  • /
  • 2