guus hiddink

milli takımların yeni teknik direktörüdür.
yıllar önce fenerbahçeden kovulan, günümüzde yıllık 4 milyon euro gibi bir rakam karşılğında milli takımlar teknik direktörlüğüne getirilen futbol adamıdır. ne diyelim hayırlı olsundur.
çalıştırdığı her takıma iyi futbol oynatan ve karşılığını da skora yansıtan çalıştırdığı takımı iyi yerlere getiren tartışmasız dünyanın en iyi hocalarından biridir
türkiye de çalışıpta kendini bize beğendirememiş onlarca hocadan biri.
necip uysal'ı oynatmamasıyla gözümde hiçbir değeri kalmayan teknik direktör
benim hala bu zatı muhtereme güvenimin olmadığı kesindir.eski performansından çok öte.
dünyadaki en iyi teknik adamlardan birisidir.
onlarca kita, onlarca farkli kültür icerisinde basarili olmus, her calistirdigi takimi bir üst seviyeye tasimistir. milli takimimizda da, görevini yerine getireceginden süphem yoktur, lakin oguz cetin denilen kisiyi yanindan uzaklastirmasi gerekmektedir.
ayrica bir gün yolu besiktas'la kesisirse tadindan yenmez.
kendi takımında oynamayan herkesi kadroya çağıran teknik direktörlük konusunda kendine özgü çığır açmış olan teknik direktör tiplemesi.
an itibariyle ntvspor'da basın toplantısı yapan teknik direktör. türkiye'nin miydi? haa evet..
6 eylül 2011 avusturya türkiye maçı ardından türk tipi mantık örnekleri verdiğini zanneden teknik direktör.
aldığı maaşı halen tam olarak bilemediğimiz ve sanırsam bayağı astronomik bir ücret alıp* sadece bizi eleştiren, halbuki düzeltsin diye onca para veriliyor, işini severek ve gönülden yapmadığına inandığım türk milli futbol takımı teknik direktörü. hayırlı işler hocam! capello bile wilshere'in üzerine takımı kurmayı düşünüyor, sen hala 30 yaşındaki selçuk'u çağır takıma çok yetenekli ya!
türkleri eleştirmek ve türklerle ilgili aşağılayıcı örnekler vermek yerine para almasının gereği olan türklerin eksiklerini giderme yoluna gits, kariyerine daha çok yakışacak işler ortaya çıkaracak teknik adam. resmen oğuz çetin açıklama yaparken yanda durup gülüyor, salak salak bakıyor.
milli takımın başından defolup gitmesini istediğim insandır.tabi oğuz çetinine yanında götürmeli.
anzhi'nin yıllık 22 milyon pound önerdiği teknik direktör. yüksek müsaadenizle yuh, çüş gibi amiyane tepkiler vermek istiyorum. city'den nefret eden ben anzhi'den tiksiniyorum. bu böyle be?!
basketbolda olduğu gibi gidince yerine o.çetin gelecek diye korktuğumdur...
bugünlerde milli takımımızın teknik direktörlüğünü yapan yabancı çalıştırıcı.yabancı diyorum milli takım diyorum,milli takımda yabancıların ne işi var arkadaş hala anlamadım.eğer milli maçlar yapıyorsak yabancı oyuncuları vatandaşlığa geçirip maç oynatmak işte ben bunu sindiremiyorum.ne olacaksa milli olsun,zamanında bu takım dünya üçüncülüğü görmedi mi,hatırlayan bilir o kadroyu.
kaptanligini emre belezoglunun yaptigi takimin hocasi
selcuk sahin ile aralarinda tuhaf bir bagin bulundugunu dusundugum teknik direktor.
oğuzun uydusu ay gibi ay en azından parlıyor bunda ışık yok
her geçen gün kariyerinin içine sıçan adam. arda dan yediği posta ile itin götüne girdi.
  • /
  • 2