hakan arıkan

spoiler--

hakan arıkan'ın menajeri yakın arkadaşım. galatasaray'a transferi olumlu sonuçlanmak üzere. kaleciler tecrübe kazandıkça daha iyi performans sergilerler. hakan da muslera ile tatlı bir rekabete girebilir. görünen o ki hakan galatasaray'ın yeni kalecilerinden olacak. transferi, bana göre, yüksek olasılıkla galatasaray'a gerçekleşecek

spoiler--

*
kayserispor'un karşılıklı anlaşma sonrası sözleşmesini fesh ettiği kaleci. ulan sene başında adam trabzonspor'a gidecek para kazandıracaktı; zorla tuttular adamı.
şimdi tamamen salmışlar ipini.
bildiğim kadarıyla henüz bir takımla anlaşmamıştır. denys boyko, steve mandanda, benoit costil falan derken bir bakmışsınız ümraniye'den içeri giriverir.
2015-2016 sezonu sonuna kadar gençlerbirliği ile anlaşan kaleci.
aslında trabzonspor'da iyi performans sergilemişti. fakat onur kıvrak dönünce düşünülmedi.
üzülmez bence gençlerbirliği adına başarılı bir transfer yapmıştır. hem arkadaş'ı hem beraber oynadığı isim.
gençlerbirliği ile yaptığı görüşmelerden sonuç alamayınca osmanlıspor ile anlaşmaya varan kaleci.
yaz tatilinde elinde sigara kameralara yakalanan kaleci.
http://www.milliyet.com.tr/super-lig-oyuncusu-sigara-icerken-osmanlispor-2292106-skorergaleri/?page=2
hakkettiğini bulamamış kaleci. beşiktaşın yedek kalecisi olmayı günay güvençten de cenk gönenden daha çok hakketmişti. gönderilmesi yanlıştı fakat 1. kaleci olacak seviyeye de çıkamamıştı. ayrıca beşiktaştan ayrıldıktan sonra da çok istikrarsız bir çizgisi oldu. velhasıl iyisiyle kötüsüyle hatırlayacağımız yarma kalecimiz.
birebirde refleksleri kuvvetli bir kaleciydi belki ama o kadar çok defosu vardı ki bu meziyetini gösterecek fırsat bulamadı. sonuç olarak beşiktaş yerine anadolu takımları çapında bir kaleciydi.
biz zamanlar 196 cm boyuyla bizde oynamış herkesin gözünde hep gol yiyen olarak benim aklımda ise krtik kurtarışlarıda azımsanmayacak derecek çok olan kaleci
pişmanlıktır. pek haz etmediğim bir kaleci olur kendisi
  • /
  • 5