halis özkahya

yönettiği 27 maçta beşiktaş'a 70 sarı, 8 kırmızı kart gösteren pavalı düdük. çizgiye bastı diye atiba'yı attığı an gözümün önünden gitmiyor. aynısını formasında sarı olan birine yapamaz bu şovları.

https://twitter.com/forzabesiktas/status/720636782040256512
türk futbolunun ilerleyememesinin yegane sebebi olan aziz yıldıvım'ın kadrolu elemanıdır.
geçmişinde beşiktaş'a 8, fenerbahçe ve galatasaray'a 3 kırmızı kart göstermiş olan şaibeli düdük.

beşiktaş'ın rakiplerine 1, fenerbahçe'nin rakiplerine 5, galatasaray'ın rakiplerine ise 7 kırmızı kart göstermiş.

https://pbs.twimg.com/media/cgaijdrwsaat66f.jpg
fifa'nın hakemler için yaptığı testlerden geçemeyen düdük. şimdilik maç verilmeycekmiş.
10 şubat 2017 kardemir karabükspor beşiktaş maçının düdüğü. atiba hutchinson'a, ayağı çizgiye basıyor diye kırmızı kart veren hakem. en çok kırmızı kartı da beşiktaş'a vermiş.(8 kırmızı) buna karşılık beşiktaş'ın rakiplerine 1 kırmızı vermiş.
fcsb - hapoel beer sheva karşılaşması 1-1 devam ederken 52 dakikada kaleye giden topun elle çıkartılmasını görmeyen hakem. bir daha avrupa`ya ancak turistlik gezi için gider.
steua bukreş hapoel beer sheva maçında türkiye liginde yaptığı skandallardan birine daha imza atan hakemsi. umarım kokartını alırlar yakandan.
romanya`da gündem olan kör hakem çetesinin başı.

'böyle bir hakem hatası görmedim' steau bükreş sportif direktörü mihai stoica "bugüne kadar böyle bir hakem hatası görmedim. ilave yardımcı hakemler ne işe yarar? bu inanılmaz. kaybedilen puanlar, kaybedilen paralar, yazık. biz saha kenarından gördük, onlar orada göremediler" diye konuştu.
hayatimda gordugum en buyuk orospu cocugu. senin anani avradini sikeyim ben.
  • /
  • 5