haluk levent

adı sürekli dolandırıcılıkla anılan rock müzik şarkıcısı
genellikle dolandırılan rock müzik sanatçısı. her genç ergen bu adamı dinleyerek başlar rock dinlemeye. sohbeti hoş bir abimizdir. şahsen tanırım. beşiktaşlıdır.
geçmişte çalıştığı tefeciler yüzünden senelerdir acı çeken, uçan kuşa borçlanan ve bugün itibariyle adli kurumlar tarafından ödemediği borçaları nedeniyle tutuklanan şarkıcı.
yılda bir kaset çıkarıyodu 2006 dan beri dolandrıcılıktan ara vermek zorunda kaldı herhalde şarkıları birikmiştir 5 kaset birden gelir
adı sürekli dolandırıcılıkla anılan, beşiktaşlılığıyla bilinen, spekülasyonları eksik olmayan, hakkında habire davalar açılan, en uzun süre aralıksız konser verme rekorunu elinde bulunduran, çevreci, duyarlı, yardımsever bir abimizdir. hep söylediğim gibi her türk gencinin hatıralarında bir yeri vardır şarkılarının. bazen anlasana oluverir bazen zor aşk kimi zaman da bu aşk burada biter. gülendam diye haykırırız kimi zaman, kimi zaman da bir gece vakti'nde buluveririz kendimizi.

hayatta yer edinecek şarkıları olabilen, eski albümlerinin tadı hala damaklarda olan bir şarkıcı abimizdir.
karagöz ve hacivat isimli albümüyle dönüş hayata dönüş yapmış insandır.
lise ve üniversite yıllarımın şarkılarını yapan sanatçıdır..kariyerini daha iyi planlayabilseydi şu an çok çok başka yerlerde olabilirdi..
bu ülkede rock ın bir akım haline gelmesini sağlayan kişidir..
metal müzik şeklinde adlandırılan müzik nasıl metallica ile bağdaştırılıyorsa, haluk levent için de ayrı bir isim konması gerekirdi dediğim sanatçı.
memleketimin şakşakçı, yalancı ve godoş medya mensuplarının baskılarına, saldırılarına dayanamayıp kuzey kıbrısa yerleşmiş olan beşiktaşlı sanatçı'dır. ayrıca hakkında açılan 21 davanın 17 sini kazanmış, diğer davalarının da sonucunu merakla beklemekte olan adalet sistemi mağdurudur.

(bkz: beşiktaşlı olmasından mutluluk duyulan ünlüler)
son albümünde bir parçası sanki metallica düzenlemesi gibi duran adanalı rockçı, kral abi.
bir kaseti ya da cd'yi baştan sona dinleyemeyen bir insan olarak şarkı atlatmadan kaset ve cdlerini dinleyebildiğim nadir sanatçı.
depremler oluyor beynimde..
içimde ölen biri var.

(bkz:içimde ölen biri)
erkan petekkaya ve ahmet san ile birlikte göz altına alındığı söylenen ünlü sanatçı. http://haber.gazetevatan.com/haluk-levent-gozaltinda/414104/1/gundem
ayda bir rutin olarak gözaltına alınan talihsiz sanatçı.an itibariyle okan bayülgen'ün programına konuk olduğunu görüyorum,içimden bir ses polis ekiplerinin kanal binası önünde kendisini gözaltına almak için beklediklerini söylese de inanmak istemiyorum.
http://tinyurl.com/cnw8vue
http://www.kartalbakisi.com/ozel/haluk-levent-buyuk-bir-fedaya-hazirlaniyor-h12288.html
(bkz:mesut urgancılar ) tarafından beşiktaş üzerinden reklam yaptığı iddia edilen sanatçı.

---------------alıntı---------------
haluk levent'in sanat yaşamı bitmiş, besiktaş üzerinden reklam yapıyor
---------------alıntı---------------

bu da ona istinaden verilen cevap ;

---------------alıntı---------------
mesut urgancılar "h. levent'in sanat yaşamı bitmiş besiktaş üzerinden reklam yapıyor" demiş. sanat ne demek mesut usta? şarkılar ölür mü? son 1 ayda yaptığım 17 konserime gelen 200 bine yakın insan uzaydan mı geldi mesut usta? onlar ölü bir adamı niye dinlesinler ki? senin sanat anlayışında "yaşamak" için iki dakikada iki hatunla bodrum'da fink mi atayım? magazin fazla bahsederse ölmemiş mi olurum..? beşiktaş maçlarına gelenlerin sülalesi sorgulansın mesut. eğer icra borçları varsa içeri alınmasın. maç izletilmesin. böylece tertemiz oluruz ve beşiktaş yönetiminde bu anlayış hakim oldukça beşiktaştan nefret etmeyeceğiz.. beşiktaş'a daha çok sarılıp onu koruyacağız sn. mesut urgancılar
---------------alıntı---------------
bjk için feda etkinliği düzenleyecek derecede taraftardır kendisi ve ayrıca da çok iyi bir rock müzisyenidir
ısrarla bu kadar küstürülmeye çalışılmasına anlam veremediğim müzisyen.

feda hareketi için bir katkı sağlamaya çalışıyor adam, nedir bu uzaklaştırma telaşı çözemiyorum.
akranlarımızın hepsinin geçmişinde bir dönem yer etmiş adanalı beşiktaşlı rockçı abimiz. kendisiyle şans eseri muhabbet edip tavla oynamışlığımız oldu. aslında fena bir adam değil ama burnunu çıkaramadığı bokları temizlerse ve medyanın tü kaka etmesini atlatabilirse daha iyi olacak sanki. hani benim olacaktınla efkarlanan o liseli gençler bizdik. kağızmanda serçe parmağını kaldırıp kafa sallayan liseliler de bizdik.

(bkz: kağızman)
  • /
  • 2