hasan türk

beşiktaş a2 takımı kaptanı, sabah gazetesinin haberine göre beşiktaş'ın karabükspor ile oynayacağı maçta kadroya alınacak olan futbolcumuz.
müthiş bir yetenek. muhammed ile birlikte birde erkut var beşiktaşın geleceği olabilirler o potansiyel var ama başlarında onları eğitebilecek onlara güven aşılayacak bir hoca olması şart.
daha önceki entrimde ona güven aşılıyacak hoca şart demiştim ki, işte samet hoca tam da bu adam. hasan süper bir yetenek ve tahmin ediyorum bu sene bizi veli maskarasından kurtaracak ve uzun yıllar takımın yıldızlarından olacaktır.
bu sezon buraları entry ile doldurmasını beklediğim genç yetenek.
erkan kaş ve rıdvan şimşekle beraber bu sezon banko oyuncular olmasını diliyorum. inşallah fernandes'i yanına alıp adını herkese duyuracak.
beşiktaş ın orta saha direncine bu sene ilaç olacak, olmasını umduğumuz oyuncu. fabian ernstin yokluğunu unutturacaksa, ancak o başarabilir.
samet aybabanın sezon içerisinde kullanacağını düşündüğümüz oyuncu. zira takımda kalması içi rapor vermiş
samet hocanın orta sahada oynatmayı düşündüğü, alt yapıdan yetişen 19 yaşındaki futbolcumuz.
samet aybaba'nın 19 ağustos 2012 istanbul bşb beşiktaş maçı ilk onbirine alıp büyük şans verdiği futbolcu.

umarım kasaplar liginde başarılı olursun.
19 ağustos 2012 istanbul bşb beşiktaş maçı itibariyle genç ve ilk maçına çıkmış olduğu düşünüldüğünde kötü oynamadığı* söylenebilecek futbolcumuzdur. ancak takımın orta saha direncinde fabian ernst etkisi yapabilmesi için kendisini geliştirmelidir ve forma şansı buldukça da geliştirecektir.
19 ağustos 2012 istanbul bşb beşiktaş maçındaki performansıyla pek de gelecek vaad ettiğini söyleyemeyeceğim genç futbolcudur.

zira burası kim ne kadar küçültmek isterse istesin koskoca beşiktaştır.

he samet hoca* bu çocukla yola devam edip sezon boyunca hasan a büyük roller verecekse bizim de beklentimiz selefleri ernst gibi cisse koray-serdar gibi bir performans ortaya koymasıdır.
ligin ilk üç maçı için almış olduğu primin bir kısmını, tesis çalışanlarına dağıttığı haberleri basında yer alan genç futbolcumuzdur.

---------------alıntı---------------

beşiktaş'ın genç yıldızı hasan türk sezon başında gösterdiği performansla teknik direktör samet aybaba'nın gözüne girmiş ve ligin üç maçında kadroda yer bulmayı başarmıştı.

hasan türk önceki gün ilk üç maç için aldığı primin 4 bin lirasını ümraniye ve fulya tesislerinde çalışan görevlillere dağıttı. aylardır maaş alamadıkları için geçim sıkıntısı yaşayan tesis görevilileri hasan türk'ün bu jestine duygulandı.

"şımaryacağım!"

özellikle fulya'da görev yapan alltyapı görevilelerinin kendisinde büyük emeği olduğunu vurgulayan hasan türk, "beşiktaş'ta hepimiz aile ferdiyiz. bu zor günlerinde tesis görevlilerinin yanında olmak istedim. onların sevgisi bana güç veriyor" dedi.

---------------alıntı---------------
beşiktaş altyapısından yetişip samet aybaba tarafından sezonun ilk maçında ilk on birde şans verilen 19 yaşındaki oyuncu, futbola beden eğitimi öğretmeninin ailesini ikna etmesiyle başladı. henüz 15 yaşını doldurmadan formasını giydiği genç millî takım'daki ilk iki maçında da gol atan, ingiltere'de fulham tarafından 2 hafta denenip transfer teklifinde bulunulan genç oyuncu, bu gelişme üzerine beşiktaş'ta profesyonel yapıldı. müthiş hırsı ve mücadele gücüyle kaybetmeye tahammülü olmayan genç oyuncu bir gün mutlaka avrupa'da oynayacağına inanıyor
dünde sivasspor maçının 71. dakikasında oyuna girerek bir miktar oynayan futbolcumuz.
çok çalışıp, her maçta 90 dakika koşabilecek kıvama gelmesi ve forma numarasını beşiktaş ilk onbirine yazdırması gereken futbolcu.
olacaksın olacaksın 10 sene sonra efsane olacaksın umudunu yitirme bu beşiktaşta adam olacaksın dedigim geç kartalım.. sana güveniyoruz..biz umudumuzu yitirdik ama cocugum seni tanısın sıkı calıs dedigim genç oyuncum...
dünkü maçta hata yapmayan tek oyuncumuzdu. giy o formayı çocuk. al yanına muhammed'i oğuzhan'ı; ne veli'ye ne necip'e ne de fernandes'e verme formanı. bir de o çaktığın şut gol olsaydı türkiye ne yediğimiz farkı, ne fener'in galibeyitini konuşurud. bir tek o gol konuşulurdu. ama olsaydı. inşallah gelecek maçlarda atarsın.
karakteri hariç, teknik olarak bir emre belözoğlu olabilecek yetenekleri olan orta alan oyuncumuz. 11 ekim 2012 alanyaspor beşiktaş maçı 'nda canlı izleme şansı buldum. kendisine verilen şansları iyi kullanır, ve iyi çalışırsa beşiktaş'ın değişilmez futbolcularından bir tanesi olabilecek kapasitede. defanstan top alıp oyun kurabilen, top rakipteyken de pres yapan, yani günümüz tabiriyle çift yönlü orta saha oyuncusu.
genç oyuncularımız içinde elle tutulur tek oyuncu,gerisinden ne köy olur ne kasaba.
tff.org üzerinde de okunabilen tam saha dergisini ekim 2012 sayısında mazlum uluç`a röportaj veren ---kaybedince ağlarım--- diyen futbolcumuz.
  • /
  • 3