hocalı katliamı

ermeni askerlerinin (piçlerinin) karnı burnunda azeri kadınlar için karnındaki erkekmi kızmı diye birbiriyle cikletine, çikolotasına iddaya girip, kazananı ögrenmek içinde hamile kadının karnını canlı canlı kesip çocugun cinsiyetine bakan orospu çocuğu bir milletin yapmış olduğu, her aklıma geldiğinde ne kadar ermeni varsa anasına bacısına kaymak zorunda olduğumu farz olarak bildiğim katliam.
insanın içini ürperten olaydır. işin acı yanı avrupada ki gazeteler ve avrupa ülkelerinin olaydan bir hafta sonra haberi olmuş rolüne girmiş olmasıdır.bunu yapanlar hesabını adaletin karşısında vermeli tüm ermeniler değil bak bunu yapanlar diyorum.
hrant dink'in öldürülmesine sevinen, ama bunu açıkça söyleyecek kadar yüreği olmayan, ogün samast'ı ve yasin hayal'i kahramanı olarak belleyen örümcekli beyinlerin simgesi haline gelen katliam.

ne zaman ermenilere uygulanan baskının ve zulmün yanlışlığından bahsedilse hemen bu katliam çıkıveriyor önümüze. "ama sizin bundan haberiniz bile yok ki yeaaa" nidaları eşliğinde.

benim için öldürülen masum bir ermeni ile öldürülen masum bir azeri'nin farkı yoktur. her ikisi de masumken öldürülmüştür ve her ikisini de yapanlar zalimdir.

sırf ermeni olduğu için baskıya uğrayan/öldürülen insanlarla ermeni, azeri olduğu için baskıya uğrayan öldürülen insanlarla azeri oluyorum ben. çünkü onların hepsi önce insan. hem de hepiniz ermenisiniz hepiniz piçsiniz pankartını taşıyanlardan çok daha fazla.
ölümdür, acıdır, kandır, insanlık dışıdır. benzerleri gibi, yapanların bir ömür ellerinden çıkmayacak kan izi bırakandır. asla ve asla siyasi malzeme olmamalıdır. unutulmamalıdır ki, insan canı, siz bunu kabul ettiyseniz, biz de bunu ortaya koyarız gibi bir oyundan çok daha değerlidir.
(bkz: unutmadık unutmayacağız)

o gün sokaklarda olacağız ama ne medyanın ne milletimizin ne de dünyanın umurunda olacaktır.
yavaş yavaş yaklaşan kara gündür.

o gün sokaklarda olacağız, o gün ezilen türk ırkının sesi olacağız , o gün düşmanlar ile savaşacağız...belki de kanımız akacak ama türk ırkı için öleceğiz.

o gün ; tarih boyu en çok soykırıma uğrayan ve sesi hiç çıkmayan türklerin sesi olacağız.

o gün darbecilere , siyonistlere ve ülkeyi karıştırmak isteyen tüm toplumlara karşı direniş göstereceğiz.

gerçek türkler ; attilla , metehan , oğzuhan , bilge kağan'ın torunları sokaklarda olacak.

atasını "sadece" osmanlı sanan , atasını sadece atatürk sanan sözde türkler aramızda olmayacak.

sadece türklerin anmadığı ve anmayacağı katliam. insan olan herkes; sesini yükseltecek 26sında. acının rengi olmaz diyecek her insan. ırkı ne olursa; öldürülenlere üzelecek ve öldürenlere lanet yağdıracak kendi dilinde.

anlamak için insan olmanın yettiği katliam
26 şubatların derin acısıdır. insan yüreğinin kanayan yarasıdır. dil, din, ırk ayırmadan lanetlenendir.
tarihte yerini almış çok üzücü ve vahşi bir katliamdır. ancak bu katliamdan yola çıkarak ermenileri ve bu ırkı suçlamak çok saçmadır. tarihte bu tür katliamlar , soy kırım çabaları hep olmuştur.
ancak o yönetimlerin yaptığı, bu vahşet asla ve asla tüm toplumu, bir ırkı veya mezhebi bağlamamalıdır.
http://tr.eurosport.com/futbol/ispanya-ligi/2013-2014/atletico-madrid-in-yildizi-arda-turan-hocali-katliamini-andi_sto4153937/story.shtml
ermeniler tarafından yapılan soykırım.

azeri değil türk soykırımı yapılmıştır.

spoiler--

bugün 26 şubat! bu kara günde aydınlat bizi beşiktaş!
#hocalıkatliamı

spoiler--

modern dünyanın gözü önünde azgınlaşan, kuduran ermeni köpeklerinin yüzlerce soydaşımızı gözünü kırpmadan, huncarca şehit ettiği soykırımın adıdır.
spoiler--

ermeni güçleri 1992 yılının 25 şubatı 26 şubat'ta bağlayan gecede bölgedeki 366. alayın da desteği ile önce giriş ve çıkışını kapadığı hocalı kasabasında, azeri resmî kaynaklarına göre, 83 çocuk, 106 kadın ve 70'den fazla yaşlı dahil olmak üzere toplam 613 sakin öldürülmüş, toplam 487 kişi ağır yaralanmıştır. 1275 kişi ise rehin alınmış ve 150 kişi ise kaybolmuştur. cesetler üzerinde yapılan incelemelerde cesetlerin birçoğunun yakıldığı, gözlerinin oyulduğu, başları kesildiği görülmüştür. hamile kadınlar ve çocukların da maruz kaldığı tespit edilmiştir.

spoiler--

(bkz: unutmadık unutmayacağız)