hücum oynarken gol atamamak

rakiplerin ceza sahasından çıkılmamasına rağmen, bir türlü kaleyi bulamamak.
vurduğun her topun adama çarpması,geri dönmesi, tekrar vurup,tekrar çarpması,tekrar dönmesi ve tekrar vurup... of şiştim yah.
(bkz: beşiktaş)
(bkz: liverpool fc)

ikisi de gençliğimi skib bıraktı, 6 şubat 2012 liverpool tottenham maçı esnasında bir türlü gelmeyen gol yüzünden 3 şişe birayı takriben 10 dakika içinde bitirmiştim,ne sarhoş olabildim ne gol geldi anasını satayım.velhasıl ikisinin de kolay kolay rahat kazandığı maçını izleyemezsiniz* ömrümden kaç yıl gitti hesaplamakla meşgulüm.
ortasaha ve defansın el verdiği kadar hücuma destek verirler beklerin ismail gibi öz verili oynar hilbert gibi profesyonel stoperlerin orta yuvarlakta pas akışını sağlar ve atakların olgunlaşmasını sağlar ve yer yer oyunu kurar. kanat oyuncuların vardır iki portekizli biri gençliğindeki gibi oynar* diğer en konsantre oyunuyla yorulmak nedir bilmeden bütün teknik kapasitesini sahaya aktarır * barcelona ya gitse xaviyi kesse kimse şaşırmaz bir ortasaha oyuncun vardır bütün oyunu okur paslarıyla tüm organizasyonu şekillendirir * ve yanında bir panzer vardır * hem hücumda hem defansta ritmini kaybetmeden oynar profesyonellik abidesi olarak gösterilir.

gel gelelim bu takım * gibi * gibi rakibi sürekli yıpratan ve gol koklayan forvetlere sahip değildir. bunların yerini dolduracak adamın da vardır * ama sen onuda oynatmayıp eduyu almeida yı gorvette oynatırsan kusra bakma carlos çok da sevdim seni efendiliğini samimiyetini ama bu takım siksen gol atmaz.
bu durum "atamazsan atarlar" tabiri ile sonlanır. hüzün, sinir bir çok duygu aynı anda yaşanır.