hurremsoultan

  • /
  • 13
aramıza yeni katılan 1.nesil yazar, girdiği entrylerle takdirimizi kazanmış olandır. bizi şaşırtandır.
ağır roman adlı başlığa paylaştığı replikle bizi bizden alandır. hoş gelmiştir, güze de gelmiştir.
deplasman ateşi en çok onu sarmıştır zannımca.
deplasmanların agresif kartalı.* kafasını koyduğu yerde uyuyabildiği farkedilmiştir sözlük *
istekleri konusunda önceden piyasa araştırması yapan, sonra zarflayan, finalde de istediği olan. yeme içme kousunda ortaklığımız başarılı bir şirkete doğru yürümekte. amatöre de destek olma konusunda söz vermişliği vardır.
uyuma ve yeme konusunda rakipsizdir. ayrıca tavlada hile yapar..
tanımasamda tebrik ederim hak ederek gelmiştir.
kraliçedir. sınırlarımı kaldırıp sohbet ettiğim nadir kadınlardandır. burçlarımızın uyumsallığından sanırım. kendimden bildiğim çoğu davranışın yansımasını onda görmekteyim çünkü. böyle bir komiklikler, şakalar. şekerparedir birde.

ps: yalnız bu moderatörlük meselesinde torpil olduğunu düşünmekteyim.
kendısınle 2 2.5 senelık bir konusma faslımız oldugu asıkardır ama ne mumkundur gorusmek..kendisinin esrarengiz bir yapısı olduğunu düşünmekteyim.hala daha aynı.
kendısıyle 2-2.5 yıldır bir tanısıklıgımız olsa da henüz yüzyüze gelemediğimiz kapalı altın tanınan simalarından hürrem sultan
kendisiyle yeni tanışmama rağmen çok çabuk ısındığım kişidir. amatör branşlara verdiği(!) önemle tanınır. *
kaynanası hiç sevmez onu sanırım. ya da kendisi kaynanaları hiç sevmez. ikiside mümkün. kaçırdığı tatlı yeme fırsatları ile meşhurdur kendileri. şimdilerde diyet yapmaya merak sarmıştır.
evlensem de kaynanam sevmese sözlük... *
elime koz veren kişidir.her an kullanabilirim.* *
1-0 mağlup olduğumuz, şampiyonluk umutlarımızın söndüğü fb maçını izledikten sonra evlerimize dönerken, civelek bir gayfblinin arkadaşlarımızdan birini yalnız sanıp ve yine civelek bir hareketle tam otobüsten inerken fütûrsuzca savurduğu "cimbomu filan geçte bu beşiktaşa koyması çok güzel oluyor" cümlesi üzerine, nevrimin dönüp üzerine atladığım sırada, kendini tutamayıp şerefsizin ağzının üstüne tokadı yapıştıran, delikanlı sıfatının sadece erkeklere özgü bir sıfat olmadığını onayan ve bu sıfatın üzerine çok çok yakıştığını bir kez daha anladığım, pek güzel insandır... canını emanet et sözlük!
uyurken ağlayabilen yazardır, şaştım kalkdım arkadaş.
mücver kızartması olay olan, yaptığı mücveri korumasıdabana tarafıma düşen yazar
gıkını çıkarmadan evdeki bulaşık dağının ferhatı olan yazarımızdır. uykusunda ağlar ama şefkat gösterilince susar bu kuzum. saçını okşa hele tamam hemen sakinler. sakinliğine aldanmamak gerekir sira sağlam tokatlar akşettiği bilinmektedir. *
an itibariyle olsa da sevsek dediğimdir. yarın nazama gelebiletesi olan yazarımız
  • /
  • 13