ibrahim toraman

  • /
  • 16
tüm karizması ağzını açıp konuşmasıyla biten futbolcumuz.
sibirya kurt bakışlı en yakışıklı defans adamı
adamım yah.. dün eskişehir maçında; 3 farklı bölgede mükemmel hareketler yaptı, tam bir görev adamı... ayağına sağlık kartalım..
o bilica nın ağzına vurması için dua ettiğim futbolcu. bir tane vuraydın ya be toraman
adam gibi adam dediğim adamdır.
azize yıldıvımın ilan ettiği ve eziklerinde buna yürekten inanarak şampiyon olamamaları olayındaki rezilliğin baş aktörlerden biri
i. toraman = ezik camiadan daha etkilidir
kadıköyde tekti alayina yetti adam gibi adam ibrahim toramannnn
beşiktaşlılığın kendisine en çok yakıştığı futbolculardan bitanesi
hırsı nedeniyle kimi zaman hatalı kartlar görse de takdire şayan futbolcularımızdan
muhtemelen takımın en yakışıklı üyesidir, biraz da gülmeyi ogrense iyi olacak
bu ara biraz hakkını vermediğimiz cesur yürek bence. iki tendonundada problem olmasına rağmen kramponlarının arkasını terlik gibi kesip bileklerini bantlayarak sahaya çıkıp elinden gelen herşeyi yapıyor son dönemde kendini geliştirdide konsantrasyon sorununu çözmüşe benziyor beşiktaşın temel taşlarından seviyoruz kendisini.
eğer 2 maçtır hak ettiği ve görmediği kırmızı kartlık hareketlerinden dolayı atmışsa üzülmez kendisine tokadı ya da yumruğu az bile yapmıştır. hele ki sert futboldan yakındığımız şu dönemde. takımdan birinin gitmesi gerekiyorsa bu kesinlikle toraman olmalıydı. oynadığı her maçta canını dişine takan delinho değil. bu gece rahat uyuyabilecek misin acaba sayın toraman????
eğer haberler doğruysa üzülmez'in yumruklarına rağmen karşılık vermemişse saygımı biraz daha kazanmıştır. öyle kolay değildir takım arkadaşlarının önünde 30 yaşında bir adamın bunu sineye çekmesi. üzerindeki formanın değerini iyi anlamış demektir.
anlatılanlar doğru ise bundan sonra beşiktaş formasını daha çok hak edecek olan kaptanımız
yetenekleri herkese göre farklı yorumlanan bir futbolcu olsa dahi beşiktaşlılığından ve hırsından şüphe etmediğim futbolcumuz ve ikinci kaptanımızdır.

ibrahim üzülmez göklere çıkarılırken beşiktaşlılık konusunda kendisine haksızlık yapıldığını düşünüyorum en az onun kadar övgüyü hakkediyordur. gönül iki ibrahimin böyle bir tatsızlık yaşamamamış olmasını dilerdi ama eğer yazılanlar gerçekse karşılık vermemesinden dolayı ibrahim üzülmezden bir tık öne geçiyordur benim gözümdeki yeri.

bilmeyenler için hatırlatma bu futbolcumuzun topuğunda ki rahatsızlığı cerrahi operasyon gerektirmekte olmasına rağmen her maça kramponunun arkasını keserek ve ağrı kesici ile çıkmaktadır. halbuse guiza nın da aynı sorundan dolayı yaptığı gibi ameliyat olup yattığı yerden sözleşmesinde ki parayı alması gerekiyodur. değil mi?
bunca hata yapmasına rağmen yakışıklılık kontenjanından dolayı mıdır, karizmasından mıdır nedir,
kimsenin gözüne batmayan insan.
bugün kimilerinin ağır dediği ferrari yi ve gülüm ersan ı deli gibi arattırmaktadır.
ibrahim üzülmezin gitmesinde hiç bir kabahati olmayan ama üzerine bok atılıp laf söylenen tekrar ediyorum beşiktaşlılığından şimdiye kadar seyrettiğim hiç bir maçında şüphe ettirmeyen beşiktaşlı futbolcu.

herkesler ibrahim üzülmez için 11 yıldır bütün hocalar onu oynattı derken aynı herkesler ibrahim toromanın 7 yıldır yani geldiğinden beri bu takımda her hoca tarafından oynatıldığını es geçiyor galiba.

ayrıca yakışıklı olmayan futbolcu. ama bir emre belözoğlu hiç olmayan futbolcu.

ekleme: bunuda bonus olarak veriyorum;
"kadiköy'de tekti
alayına yetti
adam gibi adam
ibrahim toraman, ibrahim toraman"
ne yazık ki geriden top çıkaramayan stoperimiz. hırsına veya takım sevdasına laf söyleyecek adamın alnı karışla ölçülür. kadıköyde ki dik duruşu, denizli de attığı gol hatırlardadır. amma velakin bu sistemde zayıf halkadır, her topa sadece uzaklaştırmak için vurur.
ibo ile ilgili meselede golden sonra ortaya küfür ettiği bugun resmen açıklandı. kişiye sövmediğini ibrahim üzülmez de söyledi.
6 mart 2011 beşiktaş trabzonspor maçında, birkaç kişiyi çalımladığı pozisyonda gaza gelip kendini quaresma falan zannederek, pas vermeyip kaleye doğru giden ve böylelikle güzelim pozisyonu harcayan futbolcumuz.
  • /
  • 16