ibrahim üzülmez

  • /
  • 12
adına "ibo doğru söyle bugün ne içtin, ooo ooo deli ibrahim" gibi tezahüratlar uyarlanmış, beşiktaş'ta efsane haline gelmiş 1974 doğumlu sol bek.
gaziantepspor'dan transfer ettiğimiz ve 2000 yılından bu yana formamızı giymekte olan, bazen seyircilerin 'ulan ibrammm kaldır kafanı saha bitti oluummm' diye yerinden fırlayarak olayın bilincinde olduklarını hissettiren 1974 doğumlu başarılı sol bek.
maç esnasında herşeyini ortaya koyan yaşı ilerlemesine rağmen asla pes etmeyen ve herkesin şüphesiz saygı duyduğu benimde çok sevdiğim mükemmel futbolcu..
kapalı altta kendisiyle beraber bi o tarafa bi bu tarafa koşan izleyicileri olan emektar oyuncumuz.
bejamin button olma ihtimali olan fubolcu...
medyaya verdiği açıklamalarla her zaman beşiktaş camiasına birlik ve beraberlik mesajı veren, senelerin eskitemediği futbolcumuz.
bugün yine bana "bizi ölene kadar bırakma kaptan!"dedirtmiştir .ha birde artık orta yapıyor,hem de adrese teslim real kapıya dayanmasın satmayız delinho'yu.
quaresma geldikten sonra ibonun da hareketleri estetiklesti. bu adama zaten hastayım bir de onun estetik oynadıgını görmek beni mest ediyor be.
36 yasında olmasına ragmen 20 lık adamlara taş cıkaran beşiktaşımızın emektar futbolcusu.
quaresma ile sanki 10 yıldır oynuyormus gibi anlaşan emektar kaptanımız.
beşiktaşımızın emektar kaptanı. senelerdir kaç teknik direktör değiştiyse kendisinden vazgeçememiştir.
bu sezon çıktığı bütün maçlardaki üstün performansı ve yaptığı fantastik hareketleriyle quaresmaya selam çakan akıllı ol diyen "sen yokken biz vardık "diyen ve bütün alemede "hiçbiri yokken ben vardım" diyen çılgın.
ben orta yapmayı öğrendim ama kafa vuracak kimse yok diyen efsane.
sol bekliğin babadan oğula geçen bir meslek olması için çaba sarfeden emekçi (bkz: saygılı ve keyifli gülücük)
quaresmaya "sen yeterki hep böyle oyna,ilerde işini yap biz gerisini hallederiz" gibi sözler söyleyip güven veren beşiktaşımızın emektar kaptanı.

(bkz: delinho)
yok yartıs lebron.i -üzülmesssss... dedirttirecek biyonik adam...
efsane olmuştur artık beşiktaş için.
  • /
  • 12