inci baba

gerçek ismi selim olan, beşiktaş tribünün gerçek emekçilerindendir, çok sevilir çok sayılır, bana göre optik başkandan sonra gelen tek adamdır.
sarı murat yani murat akyıldız'ın abisi. şu hayatta tanıdığım nadir delikanlı adamlardan. gemi dolusu parası olsa sanırım 1 sene sonra cebinde çorba parası bulamazsınız. o derece bonkör, eliaçık bir abidir.

bir gün hiç unutmam güzel bir para bulmuş ve derneğe geldi. hemen herkese yemekler söyledi, sigaralar aldı, içkiler ısmarladı. sonra beraberce sahile inecektik, baktı sokak köpekleri ve kedilerini gördü. onlara kaşar, sucuk falan aldırdı, yedirdi. sonra tam sahile inerken çocukları gördü kaldırımda otururken "ne oturuyorsunuz lan bahtıkarakartallar? topunuz mu yok?" dedi çocuklar da evet abi falan diyince beni bakkala gönderdi. "top, çikolata, gazoz falan al" dedi "para üstü kalmasın" diye ekleyerek.

böyle güzel bir insan ve abi işte. gençliğinde de tribün aleminde rüzgar gibi esmiştir kendisi. bilek gücünün yanında dövüş bilgisi de üst düzeydedir.
bu lakabın gerçek sahibi urfalı mafya babalarından mehmet nabi inciler'dir.