inci sözlük

forum ve sözlük arası yazıların olduğu, yazarlarının o konuları sarhoşken yazdığını düşündüğüm fazla takılınmaması gereken komik sözlük
internet aleminin en tehlikeli sözlüğüdür. nitekim 5-10 kişi sözlük üstünden birleşip herhangi bir tv programına saldırabiliyorlar.
bu kadar abazanın nasıl toplandığını merak ettiğim, beni benden alan yer
#14856 no.lu entry ye istinaden helal olsun yakışır dediğim sözlük
üyesi olduğum sözlük şeysi o da *
arada böyle saldırılar güzel oluyo ama * ekşi twitter israelmilitary falan. takılıyoz
ekşi sözlüğe verdiği baskınla, ccc drucuk reis ccc ile birlikte sözlük camiasının ihtiyacı olduğu bir oluşum. kuralsız yaşam, çok seksi, ama uzak dursun yine de.
oldukça yaratıcı küfürler öğrenmeme vesile olan sözlümtrak mekan sıkça olmasa da ziyaret edilesi doğrusu.
www.inci.sozlukspot.com
yazar olduğum günden beri makaranın doruklarına ulaştığım sözlük. hele bir bilgin totberk ziyaretlerimiz vardır ki akıllara zarar. geçtiğimiz hafta ekşi'nin açığını bularak ssg'nin yüzüne vurduk ayrıca.

(b: ccc inci siker ccc)
hayran olunası, kapristen uzak sözlük.
inciyarakos adlı hayali futbolcuyu spor programlarına taşıyan sözlük, anarşist yapılarına hayranım.
17 temmuz 2010 sansüre karşı yürüyüş eyleminde kendilerini gerek pankartlarıyla gerek sloganlarıyla en ön saflarda gördüğümüz sözlükümsü.
an itibariyle bilgin gökberk i delirtmisler sanırım 5 . yıldız oldu kendileri
4. nesil yazar alımının başladığı sözlük.
tıpkı yahudiler gibi dışardan adam kabul etme konusunda zihinsel olarak teknik birtakım sıkıntılar yaşayan küfür edip saçmalamayı bir ayrıcalık ve kalite olarak gören fakat bu zihinsel sıkıntılara rağmen zekice saldırılarda bulunan amaçsız bir site.
bu aralar milletin face sayfalarına saldıran amaçları olmayan yaratıklar topluluğu...
ziyaretçilerini "an itibari ile kuvvetli bir ddos saldırısı sebebi ile sitemizde sorunlar mevcuttur. bunu yapanlara haddini biz değil sağlık bakanlığı bildirecek. yapacağımız saldırının detayları açıklanacaktır. telefonları hazır edin." bildirimiyle karşılayan sözlük.
insanı kendine bağlayan sözlük mü forum mu tam olarak anlaşılamayan site. tam bilgisayarı kapatacakken "dur şu başlığa da bakayım" derken saatlerce gezinirsiniz bu sitede.
ustaca insanlarla dalga geçen,facebook'takiçeşitli sayfalara saldıran bir gruptur...
  • /
  • 5