istanbul gece hayatı

dünya da dahi ismi zikredilen, ünü pek çok milletten insan tarafından duyulmuş olan eğlence alemidir. bu sıralar beşiktaş futbolcuları da pek haşır neşirmiş
guti ve fernandes'in gayet aşina olduğudur.
hayattan soğutandır.içip içip sapıtan mı dersin,lanet ter kokusu mu dersin,boş kalabalık mı ve daha nicesi say say bitmez ama sevilmez bu meret.
beşiktaşı doğrudan etkileyen gece hayatı.
bir macuncu mu var kulüpte anlayamadım.
sadece beşiktaş futbol takımını vuran gecelerdir. bizim topçular ne zaman sakatlansa; teknik heyet bu gecelerden biliyor.
istanbul gece hayatı sektörünün çalışanları guti reyizin gidişiyle büyük sarsıntı geçirdi ama manuel fernandes'in olası ayrılığına yürekleri dayanmayacaktır.

inönüde bir pankart;

"sen kal biz gidelim fernandes" imza reina personeli
bugüne kadar onlarca değil yüzlerce futbolcuyu bitirmiş, hayatlarını mahvetmiştir. bunun en güzel örneği yusuf şimşektir. kendisi bir demecinde '' ben fenerbahçe'de asla esas performansa ulaşamadım çünkü istanbul ,kızlar ve gece hayatı benim için vazgeçilmez olmuştu, dolayısıyla asla tam performansa ulaşamadım''. özellikle maçlardan sonra doğru şekilde dinlenmeyen vucüt zaman içersinde yıpranır, ayrıca profesyonel sporcular için en önemli unsurlardan biri düzenli uykudur. uykusunu tam alamayn sporcularda fiziki sorunların yanında mental sorunlar da başlar. spor yapanlar bilir ki doğru antrenman kadar doğru dinlenmek de önemlidir. bırakın doğru dinlenmemeyi, bir de buna alkol, sigara ve fazla seksi eklerseniz, sonuçta sahada sürünürsünüz ve tümer'in* dediği gibi yürüyecek haliniz bile kalmaz. bu medyanın öne sürdüğü bir argüman değil, yaşanmışlıklar ve sayısız örenkleri ile açık ve tartışılmaz bir gerçektir.