izmir

ege bölgemizin incisi.
zamanında hem kendisine hem de kızlarından birine aşık olduğum şehir.
hayatımdan çok fazla anı çaldığı için nefret ettiğim şehir. boyozları ve güzel kızları meşhurdur. bir de izmir e giden insanların yaptığı kordon geyikleriyle tanınırlar ki kordon u duydunuz mu kaçmanız tavsiyedir.
yaşaması keyifli kendine özgü tarzı olan şehir.
denizi kız, kızı deniz, sokakları hem kız hem deniz kokan şehir
sezonun ilk ziyaretini gerçekleştirceğimiz şehir. izmir in beşiktaşlısı coktur. gece alemi sağlam, gündüzü ayrı güzeldir.
haftaya ayak basıcağımız şekilli vilayet.
izmirli sözlük ahaliside bir misafir perverlik ederse daha şekilli olur. *
yazın sıcağından bezebileceğiniz az yobaz barındıran ege'nin güzel şehri
ramazan sonrası yeterli çoğunluk sağlanabildiği takdirde bir beşiktaş maçı eşliğinde kordonda bira - maç - sohbet üçlemesine kucak açacak ca'nım şehrim. rezervasyon için başlığa mesaj bırakınız.
hüseyin çelik tarafından yüzü kir pas içindeki bir çocuğa benzetilen şehir. en büyük kusuru belediye başkanının akp'li olmamasıdır. zaten izmirle ilgili bütün projelerin hükümetten destek görmemesinin temel sebebi de budur.

http://tinyurl.com/268gmo9
chp grup başkan vekili kemal anadol un ak parti genel başkan yardımcısı hüseyin çelik den sakındığı şehir olmuştur.

http://tinyurl.com/22ptfew
ülkemin en güzel en yaşanılası şehridir....insanlarının yüzüne bakınca içiniz açılır....bornovası, kordonu, karşıyakası,..hayat bu şehirde başka güzeldir sözlük...
haftasonu bulunacağım şehir. denizdi, rakıydı, balıktı harika bir haftasonu umuyorum. eğer görüşebileceğimiz birileri varsa haber edin.
yeni umutların ve yepyeni bir hayatın şehri olacak. olmalı, olmasını istiyorum. sonsuz mutluluk.
haritada türkiye sınırları içinde ama anlayış, yaşam şekil vs. açısından bakıldığında türkiye'nin çok çok ötesinde olan hayaller şehri. bildiğimiz anadolu'daki simite gevrek, genelde pastanelerde yapılan simite simit derler, siyah çekirdeğe çekirdek, beyazına ise çiğdem derler.
toplu taşıması oldukça gelişmiş olan şehirç istediğiniz çoğu yere trenlerle gidebiliyorsunuz. ayrıca rakı balık birlikteliği için ideal bir çok mekan bulunmakta
bu mevsimde muhteşem olduğunu düşündüğüm ilimiz.
yazın geç gelmesinden mütevellit şu an dışarıda mükemmel bi havası olan ve bu saatte gaza gelip basketbol oynamaya sevk etmiş türkiye'nin en güzel şehri.
bir hafta içinde iş bulamazsam dönmek zorunda kalacağım şehir. *
  • /
  • 4