jeremain lens

geçen sezon fenerbahçe’de oynayan lens ile bu sene bizim takıma transfer olan lens arasındaki fark di maria ile sabri reyiz arasındaki farktan az daha büyük. bu nedir arkadaş böyle.
küçük takımın büyük futbolcusuymuş. eğer hala vazgeçme şansımız varsa, hemen şu saniye vazgeçilsin.
quaresma ile kıyaslanmayacak kalitede olan futbolcumuz. böyle giderse formayı rüyasında görür.
bu arada quaresma mı lens mi sorusunun cevabı açık ara quaresma' dır
(bkz:olmadı)

transferi beklenen katkıyı sağlamayan kanat hücumcusu
geçen sene ki lens ile bu sene ki lens arasında bariz fark olan topçu.

ya da lens aslında hep buydu ama geçen sene kötü fenerbahçe'de olduğu için iyi gözükmüştü.
quaresma'nın çin'e gönderilmesi düşünülerek transfer edildiği söylenen, sırf bu yüzden çok da sevemediğim, çoğunluk gibi fenere gıcıklık olsun diye transferine sevindiğim, şuana kadar quaresma'yı değil çin'e bakkala bile gönderemeyecek kişi...
"öyle kötü bir fizik kalite ile sezona başladı ki hala beyin vücut senkronizasyonunda sorun var, çünkü hala cüssesinin gerektirdiği fizik güce ulaşabilmiş değil" şeklinde optimist bakış açısıyla değerlendirmek istediğim futbolcu. daha birkaç maç önce(konyaspor maçı) kanatta ayağına gelen topu güçsüzlükten ıskalamıştı. tek sıkıntısı bu olsun, şenol hocanın en iyi olduğu konulardan biridir çünkü futbolcuyu fizik kalitede en üst noktaya taşımak.
kendinden beklenen patlamayı artık kendisinin bile beklemediği futbolcu. 3 hafta sonra da belki bi asist yapar yanlışlıkla ilk yariyi kapar.
o koca götüyle geldiği günden bu yana bir verim veremeyen bok çuvalı. ilk geldiği gün 8 kilo fazlası vardı. ''fenerbahçe'nin en iyi oyuncusunu aldım.'' reklamı yapmak isteyen şovmen fiko'nun inadıyla, şenol hocanın istememesine rağmen takıma alındı. iddialara göre maçın sonunda oyuna girmek istemediği söyleniyor.
(bkz:jeremain lens ve gary medel'in oyuna girmek istememesi)
28 kasım 2017 beşiktaş grandmedical manisaspor maçı'nda moralinin çok bozuk olduğunu gözlemlediğim futbolcu. toparlanması lazım.
28 kasım 2017 beşiktaş grandmedical manisaspor maçında 3 gol 3 asist ile oynayarak 6 gole direkt etki etmiştir.
hala kafa olarak rahat olmayan topçumuz. finale geldiğinde net bir karar veremiyor yoksa 6 aralık 2017 rb leipzig beşiktaş maçı'nda pozisyonunu yakaladığı zaman tutulamayacağını rüzgar gibi uçtuğunu gördük ama gel gelelim veremediği paslar acaba kaleyemi gitsem kafasında olduğundan alakasız yerlere gitti sonradan oyuna dahil olan orkan bu anlamda kafa olarak çok daha iyi durumda. belki 11 oyuncusu olsa çok daha iyi performans alınabilirdi, burak yılmaz misali.
işe yaramaz, koca götlü herifin teki. beşiktaş'a bir faydası olmadı; dahası zararı var.
beşiktaş'ın som 3 yıldaki en patates topçusu. sen nasıl bir çuvalsın? bu adamı fenerbahçe ile sidik yarıştırmak adına beşiktaş'a getiren kim ise yazıklar olsun.
bir daha forma verirse, şenol hoca'nın da allah belasını versin. takımın içine etti, atamadığı yüzde yüz golleri atsa, 6-8 puan fazlamız olurdu. bu adamın yerine yusuf erdoğan'ı almayan fiko ve ekibi de götüne kına yaksın.
hiç bir şey yapamayan, ruhsuz topçu.
kendisini kadroda her gördüğüm de bu adamı kazanmalıyız diye düşünüp seviyorum, fakat oyun ilerledikçe hevesim kırılıyor, bu adam bu takıma olmayacak gibi duruyor. bekleneni veremedi net olarak.
senin bu takıma gelmende emeği geçen herkesin amk.
oynayacağın topun amk, böyle rezillik olmaz.
hem pkk hem fetö bağları olan futbol teröristi.
  • /
  • 3