jeremain lens

besiktas jk tarihinin en buyuk kazigi.

lan bu kulube ailton, youla, eneramo, denthino falan geldi ama hic biri bunun kadar berbat sonuclara neden olmadi be.

(bkz:1 mart 2018 beşiktaş fenerbahçe maçı)
artık her hareketine güldüğüm futbolcu. bu herife büyü mü yapmışlar lan cin çarpmış gibi dolanıyor sahada.

(bkz:1 mart 2018 beşiktaş fenerbahçe maçı)
şu an herhangi bir beşiktaş onbirinde yazılması o gün sahaya çıkan futbolculara, biz taraftarlara resmen zul’dür. ancak bu adam üzerinde şenol güneş’in çok ta haklı olduğunu söyleyemem çünkü ligin ilk devresinde saçma puan kayıpları yaptığımız maçlarda, çok berbat performanslar varken yani itin götüne sokulacak kadar kötü değilken, sanıyorum volkan şen transferinin olmayışı ile anlamsız bir önyargı oluştu hocada ve her seferinde bu adamı oyundan alarak yani tek sebep lens’miş gibi taraftar ve medya’nın önüne bırakıldı, özgüvenini kırdı artık yeni sezona kadar kendisinden verim alınacağını düşünmüyorum. quaresma’nında okkalı bir ceza alacağı herkesin malümu böyle bir kadro derinliğinde daha doğrusu sezon başı kadroda olan isimleri (gökhan töre ve orkan çınar) düşününce tek kanatla kaldık ya; kime neye kızacağımı bilemiyorum.
beşiktaş forması giydiğinin farkında olmayan hollandalı futbolcu.
yazık olmuş bir oyuncu. orkan bunu donunda sallar. galibiyeti baltalayan adam.
(bkz:1 mart 2018 beşiktaş fenerbahçe maçı)
quaresma'nın yokluğunda oynatılmaya devam edilmeli kendine olan güveni oturmaya başlıyor takım'da taraftar da kendisine sahip çıkıyor bence oynadıkça verimi artacak ben inanıyorum.
quaresma'nın yokluğunda oynatılmaya devam edilmemesi topçudur bana göre. olması gereken talisca'yı kanada çekip ortaya oğuzhan özyakup'u almaktır.
bonservisini aldıktan sonra oynatmama lüksümüz olmayan futbolcu. yeteneklerini tekrar açığa çıkarması gerekiyor. bu batık ekonomik durumumuzla böyle bir oyuncuyu kaybetmek büyük kayıp olur.
talisca’dan kanat performansı olarak ne bekliyorsunuz acaba adamın bütün olayı zaten gizli santraforluk onu da kanada çekersen takım olarak sezon sonuna kadar 5 gol ya atarız ya atamayız.birde kanatta talisca’nın savunmaya quaresma kadar bile katkısı olmaz.
lens’e dönelim evet transferi sidik yarıştırma gibi olduğundan çok memnun etmedi lakin mundar edilecek bir topçu değil, bu sene oda gördü formanın fenerbahçedeki kadar ucuz olmadığını önünde medel, babel ve quaresma örnekleri var daha iyi olacaktır.
  • /
  • 3