jupp heynckes

galatasaray'ın fatih terim sonrası dönemde çalışmak istediği teknik adam. kabul etmemiş teklifi.
galatasaray'dan teklif aldığını ancak futbola tekrar geri dönmek istemediğini belirterek reddettiğini açıklayan alman çalıştırıcı. tabii bu sayede bir anlamda türkiye'deki spor kulüpleri yöneticilerinin ne kadar futboldan bi'haber olduklarını da göstermiştir. siz eğer jupp heynckes'ten sonra teknik adam olarak futbol felsefeleri, kişilikleri, iletişim tarzları tamamen birbirinden ayrı roberto mancini'ye teklif götürüyorsanız futbolla uzaktan yakından alâkanız olmadığı gibi tamamen plânsız programsız hareket ediyorsunuz demektir. ve çok övündüğünüz mekteb-i sultani etiketi bile bu amatörlüğün üzerini örtmeye yetmez.

kulüple ilgili tüm parametreler masaya yatırılarak ihtiyaç duyulan hoca profili doğrultusunda bir liste belirlemek yerine, isim yapmış ve herhangi bir takım çalıştırmayan ne kadar teknik adam varsa görüşmek gibi bir strateji(?) belirlemek; boynuna fular takmış, çok iyi derecede fransızca konuşan ancak taşra zihniyetli yönetici tarzında daha bir komik durmaktadır.

bayern münih'i şampiyonlar ligi şampiyonu yapan teknik direktördür.
sen istedinde mi bıraktın yoksa bırakmak zorunda mı kaldın bilmiyorum ama hocam seni şu an arıyorlar ondan eminim
mancini sonrası galatasaray teknik direktörlüğü için adı geçen futbol adamı
14 mart 2018 beşiktaş bayern münih maçı sonrası yaptığı basın toplantısında beşiktaş'ın bu sezon türkiye ligini şampiyon tamamlayacağından neredeyse emin olduğunu söyleyen kurt hoca. bu tahmini tutarsa şampiyonlar ligini kazanmalarını diliyorum.
" istanbul'a, şenol güneş'e selam gönderiyorum. şenol güneş harika bir insan ve mükemmel bir teknik adam. kendisine geçmiş olsun. bir an önce iyileşmesini diliyorum."

şenol hocamızla ilgili açıklamalar yapmış güzel insan.
  • /
  • 2