kadıköy panteri

işte pancu'nun o lakabı aldığı maçın 720 p görüntü kalitesindeki videosu.

http://www.youtube.com/watch?v=mteympmlqr4
aramıza katılan 4. nesil yazar.


(bkz: hoş gelmiş)
sözlükte kendilerini her gördüğümde panku diye bağırasım geliyor.
#335080 no'lu entry ile benim aylardır anlatmak istediğimi çok iyi anlatmış olan arkadaş teşekkürler ve tebrikler.
son derece samimi ve sıcak tavırlarıyla bana ankaranın göbeğinde beşiktaş semt ruhu yaşatmış yazardır. evine maç izlemeye davet etmiştir. gittiğimde yazacağım haber alamazsanız polise haber verin. *
#348578

yarıldığım entry'nin sahibidir kendisi. eğer tahmini tutarsa önümüzdeki hafta maçları için her biri 50 liralık kuponlar yaptırıp %50 kar ile oynatacam valla *
her ne kadar bazı konularda anlaşamasak bile, beşiktaş için kafa yoran, bilgili ,espirili bir yazar. kendisi severek entrylerini okuduğum 3-5 yazardan biri.
muhabbeti pek bir zevkli beşiktaşlı yazarımız. bazen karşı çıksam da zevkle okuyorum entrylerini. *
#354794

bugün hislerime tercüman olmuştur.
bir süredir keyifle takip ettiğim yazar. fikirlerimizin paralel olmasının ötesinde, bam teline usta dokunuşlarıyla aklımın bir köşesine yer etmiştir.
http://www.kartalsozluk.com/sozluk.php?t=%23363909
sağlam beşiktaşlı. aynı arma icin burada kafa patlatan insanlara mal diye itham edebiliyor bu kadar kaliteli yazar daha sözlük tarihinde görülmemiştir..
takımın en önemli oyuncularından birine bi sike sap olamaz diyenlerden sağlam beşiktaşlıdır. beşiktaş formasını giyen futbolcusuna takım için kenarda ağlayan hocasına ve ortaya konan emeğe saygı duyar. beşiktaşlılık bir galibiyete çılgınlar gibi sevinip başarısızlıkta önüne gelene sövmek değildir.
metin tekin'i efsane saymayan ama sözlükte millete beşiktaşlılık dersi veren beşiktaşlı.her ne kadar fikirlermiz ters olsa bile iyi niyetli ve temiz bir beşiktaşlı olduğunu biliyorum.bazen haddini aşıyor bence ama bu onun tarzı.sözlükte olmasından çok mutluyum ben.
#376400 doğruluk payı çok yüksek bir entry girmiş olan yazar. maalesef patlama yaparak özgüven depolayacak kerim'in emekleri piç olmuştur.
beşiktaş'ın hocasına saygı duyulmasını öğütlemeden önce kulağına bağıra bağıra efsane kelimesinin ne olduğunu anlatmamız gereken yazar.
  • /
  • 2