kahvede beşiktaş maçı izlemek

bayan olanların kahvede değil ama umuma açık yerlerde seyrederken karşı takım taraftarları ile kavga çıkabilecek durumların oluştuğu eylem. *
100 kişinin bir arada olduğu ve peş peşe sigara içip duman altı olduğu ve ekranı görmekde zorlandığım ortam
derbi maçlarda rakip takıma küfür edip arkadaki rakip takımı tutan taraftardan ateş istemektir.
eğer yanınızda sizi sadece hanımefendiliğinizle tanıyan birileri yoksa sorun teşkil etmeyecek durumdur.

ancak benim gibi aile dostu bir abinizle, üstelik beşiktaş fener maçına, üstelik bilica' nın kuyu kazdığı maça ve bir de fenerbahçeli olan yakınınızla gidiyorsanız ve 13 yıllık küfür etme yemininizi de bu maçla bozduysanız durum vahim demektir sözlük. aman diyeyim.
umuyorum artık yapmayacağım eylem....en azından şimdilik istanbuldaki maçlar için....
sadece geçen sezon kadıköydeki fenerbahçe-beşiktaş maçında muazzam keyif alarak yaşadığım durumdur.tek başıma gittim zaten yanımdaki bi adamda beşiktaşlı ama tanımıyorum onu 100-150 fenerlinin arasındayız bide bizden çok uzakta 10 kişilik bi beşiktaşlı topluluk vardı guti o penaltıyı attığında o kadar fenerlinin arasıda deliler gibi sevinmek tanımadığım o adamla sevinçten çıldırmak 11-12 kişi beşiktaş diye haykırmak tribünde bile o kadar zevk alamazdım sanırım
kahvede karşı takım sempatizanı olmadığı sürece harika olan eylemdir.hacı dedelerimiz bile bu alanda küfür edebilmektedir.kimse dur ne diyorsun demez.nesil çatıması'nın hemen hemen sıfıra indiği nadir ortamlardandır.
kahvehanesine göre değişen durumdur iddasız ve ligden kopmuş dahi olsa beşiktaş maçını izlemek her daim benim için keyiftir .bahse konu mekanda her daim arızalı ve entresan tipler olur parayı peşin verir keyifle maçını izlersin .canlı yorumlar ve tirübün tadı alırsın aksiyonu boldur mutlaka denemesi gereken 100 şeyden biridir.
zilyon tane küfür öğrenebilmek.