kapalı tribün

  • /
  • 6
beşiktaşımızın kalbi diye isimlendirilen, kutsal mekan.

(bkz: mehmet ışıklar tribünü)
gırtlakların parçalandığı,seslerin kısıldığı,karşılıksız seven,sevgisi uğruna can verecek insanların toplandığı bir yer..
dünyanın konuştugu desibel rekorlarının baş mimarı tribün
insanın kendini kaybettiği sayılı yerlerden biri. benim evimden daha cok sevdiğim yer
2 ye ayrılır, netteki kapalı tribün ve inönüdeki kapalı tribün..

netteki kapalı tribün; çoluk çobuk oyuncağı olmuştur, hayatında bir kez kapalıya girmeyen adamın kapalıdayım nağraları duyulur.. facebook gibi sosyal ağlarda bunun artistliği yapılır, hele beşiktaş forum sitelerinde, forzabesiktas.com gibi sitelerde kapalı tribün çocuklarından geçilmez arkadaş!. anasını satayım herkesin kombinesi var, kapalı 30bin kişi mi alıyor anlamadım.

inönüdeki kapalı tribün; tüyleriniz ürperir tabi amacınız gerçekten maç ise!. yıllardır kapalıya gideriz ancak maç esnasında 1 kere fotoğraf çekinmeyiz.. maçtan sonra misafir varsa belki.. ee bizde amaç sağa sola artistlik yapmak değil nihayetinde..

ölüyü dirilten tribündür kapalı, kavgamızın adıdır, beşiktaş'ın kalbidir..
son vikingur maçında yaşanan olaylar herkesi acaba sorusu içine düşürmüştür. ama herkesin bildiği gibi kapalı bizimdir ya direkleri ? abilerimizin uğruna o kadar mücadeli verdiği yeri kimseye bırakacak değiliz.
mabedin orta yeri, her beşiktaşlının kalbinin attığı yerdir.
dingoc ve cihan1903 nickli arkadaşlarla yapılan bir sohbette yeni stat yapıldığında kuvvetle muhtemel kovulacağımız diye belirtilen tribün. ısrarla ben yine polyannacılık oynayıp yeni statta da yerimiz bakidir diye düşünüyorum be sözlük
yakın zamanda modern futbol gereği olarak yerini locaların alacağı tribünümüz. ama olacak tabi, doğal olan bu. nostaljiye gerek yok
endüstriyel futbola yenik düşecek tribünümüz
bu gece * formaya ter olan, güce güç katandır. ne bir ıslık, ne bir köstek. eski günlere yakın olmuştur destek, kesik kesikte olsa güçlü tezahüratlar inletmiştir mabedi.
19 mart 2011 beşiktaş kayserispor maçında, son zamanlarda kaybetme sinyalleri verdiği özüne ani bir dönüş yapmış, bizlere de şahane bir akşam yaşatmıştır. hiç susmamasını, kötü günlerde daha da çok haykırmasını diliyoruz. seviyoruz.
11 seneden beri ikinci ev adresim sağcısı solcusu ermenisi ateisti bir olup gırtlak yırttığımız yer. *
2011 2012 sezonu kombine fiyatları ile şahsım için hayal olan tribün. teşekkürler yönetim.
bir aksilik olmazsa bu sene yeniden kombine biletini alacağım tribün.
açıklanan son kombine fiyatlarıyla mevcut müdavimlerinin dağıtılmaya çalışılıp birkaç yıl önce planlanan localara ev sahipliği yapmasına ramak kaldığını düşündüğüm tribün...
  • /
  • 6