kartal sözlük amatör branşlar tayfası

her geçen gün güç kaybeden ve kapatılması gündemde olan amatör branşlara omuz verecek, maçlarda elinden geldiğinde amatör branşlara destek verecek yazarlarımızın oluşturacağı gruptur. kartal sözlük olarak amacımız beşiktaş armasının olduğu her yerde beşiktaşımızla birlikte olmaktır.

bu kapsamda organize bir şekilde amatör takımlarımızın maçlarına gidip onlara destek olmak ve pankartlarımızla da kartal sözlük olarak her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek amacındayız. böyle bir organizasyonu en iyi tertip edebilecek yazarımız olan dingoc bu organizasyonların düzenleyicisi olacak.
en az beş kişiden oluşması halinde gerçekten desteğini hissettirebilecek, formada ter olabilecek tayfadır. ben bu sene boyunca geçen senelere göre daha aktif olmayı düşünüyorum amatör branşlarda. 4 kişi daha bulabilirsem yanıma, inanın amaçlanan durum oluşacaktır. çok değil hafta sonları 2 saat gerekiyor.
hemsta34 ile yola koyulduğumuz çalışma.
içinde olmaktan şeref duyacağım grup, heyecanla bekliyoruz efendim.
beni de ekleyin unutmayın deplasmanda de varım dediğim başlık.dalamana gittik yakacıka gittik ankaraya gittik engelli oldu hentbol oldu vazgeçmedik. sonuna kadar destekçiyiz.
şuan için 4 kişi olmanın beni fazlasıyla mutlu ettiği tayfa. amatör branşları aramızda paylaşarak işe başlayabiliriz
hurremsoultan da olur herhalde dediğim organizasyon.
ankarada başı çekerim sözlük
25 temmuz 2011 de beşiktaş hentbol takımının ilk antremanını ziyaret ederek, göreve başlamış tayfadır.
(bkz:destek lazım merkez)
27 eylül 2011 beşiktaş dexia mons basketbol euro cup ön eleme maçı ile vira bismillah diyecek olan tayfadır. eli yeten, dizi tutan herkes dahil olmalıdır
mersin ve adanada başı çekerim zaten çekiyoruz elimizden geldiğince özel olarak yapılacak bişe olursa elimizden ne gelirse yapmaya hazırım beşiktaşın sadece futbol takımında ibaret omadığını bütün beşiktaşlıların bilmesi ve destek vermesi lazım.armanın ve renklerin olduğu heryerdeyiz...
26 ocak 2012 beşiktaş ziraat bankası erkek voleybol maçında da armanın peşinde olandır. şu kara günlerde, yüz güldürendir.
4 şubat 2012 ve 5 şubat 2012 tarihini arma peşinde geçirecek tayfadır. katılmak isteyenler, haber etsin
kesinlikle harika bir proje olduğunu düşünmekle beraber maalesef bursa'da yaşadığım için ve orada da beşiktaş'a ait hiçbir faaliyetin bulunmadığı* için gönülden destek vermek dışında katkım olamayacağı kartal yürekler organizasyonu.
5 şubat 2012 beşiktaş kayseri kaski bayan basketbol maçı ile dahil olmak istediğim oluşum.

voleybol takımının küme düşmesini yalnızca seyrettim, bu sefer katkı vermeye çalışmak boynumun borcudur.
  • /
  • 4