kartal sözlük'te farklı takımlardan yazar olması

şahsımca sevinilecek bir durumdur ancak sebeplerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz :

- bu yazarlar kendi takımlarınının sanal alemde ortaya koyduğu performanstan memnun değillerdir ki kartalsözlük e gelme ihtiyacı duymuşlardır..ne de olsa yaratıcı beşiktaş taraftarının ulaşabileceği seviyeye diğer renklilerin ulaşması pek kolay değildir.
- tanıdıkları bir kartal onlar için çok önemlidir ve onlarla sanal alemde bile beraber olmak isterler..bu da normal çünkü biz beşiktaşlılar bulunduğumuz her yeri aydınlatırız..bizi izlemeye devam etsinler
- sindirilmiş beşiktaş hayranlıkları sebebiyle ucundan az da olsa bu şerefe nail olmak isterler ama hidayete erip,doğru yolu bulmaları yakındır..nasılsa onlar da artık bir kartal adayıdır..**
nasıl ki tribünde dahi beşiktaşlı olmayıp beşiktaş maçına gelen kişiler oluyorsa sözlükte de olması muhtemeldir. fakat burda dikkat edilmesi gereken asıl husus yazarın nerede olduğunu bilmesi ve entrylerini ona göre yazmasıdır. beşiktaş sözlüğünde başka bir takım propagandası yapmak mümkün değildir.

(bkz: burası beşiktaş alayına gider)
doğaldır, şaşırılacak bir şey yoktur. iş o ki bu kişiler kapalı tribüne girmeye niyetlenmeye. o zaman biraz sıkınıtı baş gösterebilir. ondan ziyade, insan olan herkesin başımın üstünde yeri vardır
beşiktaş askına saygılı olunduğu müddetçe paylaşımlarını 9 gözle beklediğimiz yazarlardir. zaten muhtemelen birimizin akrabası ya da öbürümüzün arkadaşı olan ; bu sevdayı az çok bilen gören , zaten birlikte yasanabilen bireylerdir. sokaktan tutulup yazar yapilmamislardir yani.. hayırlı yazılar yazmaları temennimizdir o kadar.
biz beşiktaşliyiz çok ulvi bir meziyet olan misafirperverliğin hasini sergileriz.
kartal sözlük beşiktaş taraftarları tarafından açılan taraflı bir sözlüktür, bu sözlükte beşiktaşa küfür edemeyeceğiniz gibi başka takımları da övemezsiniz, bu çerçevede aramızda rahat olduğunu düşünüyorsanız bizim açımızdan bir sorun yok, neticede biz başka takımların sözlüklerine yazmıyoruz, siz burada yazmayı seviyor ve istiyorsanız bu sizin bileceğiniz iş.
yalan yok sözlük,kafama yatmıyor bu iş benim.
ihtimali düşük olan durumdur.
verilen eksi oylardan anlaşılacağı üzere; katiyetle gerçek olan durumdur. adamlar huy edinmişler; severek geliyorlar.
format dışına çıkılmadığı ve alenen beşiktaş düşmanlığı yapılmadığı sürece sorun oluşturmayacak durumdur...
futbol kardeşliktir, sarı mavi yeşil meşil fark etmez falan...
(bkz:ümüğünü sıkmak)
beşiktaş kongre üyeleri içerisinde 5 bin küsür farklı takım taraftarı olduğu düşünülürse sözlük açısından pek bir şey söylemek içimden gelmedi.