kartal sözlük'teki oy verme kabızlığı

skorboard kısmından en çok oy veren yazarı bulup feyz alması gereken yazarlar bütünü.
*
gerek artı oy (harikulade), gerekse eksi oy (el sikko) kullanmakta yaşanılan sikimdirik durumdur. işin kötü tarafı şu, kartal sözlük v3 teki artı ve eksi oylar v4 e taşınamadığı için sözlük oysuz kaldı.

sanki paralıymış gibi oy vermek kullanılmak istenmiyor butonlar.. oy alın oy verin sözlüğe can verin diyorum size.. yoksa el sikkoyu tutarsınız..

1 haftada 30 oy veren herkese çokonat alacağım.. söz vallaha..
müshil ilacı ile ortadan kalkabileceğini düşündüğüm sorun.
istediğiniz oy olsundur
kartal sözlük'e katıldığım günden beri başlayan kabızlıktır.
..ama her zamanki gibi çözüm üretip,araştırmış bulmuş biri olarak kabızlık giderici bir önerim var. canlarım şimdi diyelim bir entry'i okudun dudakların hafif yukarıya doğru mu kıvrıldı hahhh tam entry altında '' :) '' var ona tıklıyorsun balım yani gülümsediğini, hoşuna gittiğini belli ediyorsun..diyelim entry'i okudun ve gıcık oldun ''aaaa salağa bak! ne demiş? bu mal mıdır nedir? böyle şey mi olur dana?'' dedin ya da dudakların hafif aşağıya doğru kaydı mı? haaahh tam o an aşağıda '' :( '' var ona tıkla canım..diyelim entry'i okudun pek bir şey anlamadın sana tuhaf, anlamsız kısaca enteresan mı geldi dudakların şöyle mi oldu ''o'', hahh işte o an hemen sondaki '':0''na tıklıyorsun balım. tamam mı? çok kolay her şey insanları teşvik etmek zorundasın yazdıklarına sen yapmazsan ben yapmazsam kim yapacak bunu? lütfen olur mu?

(bkz: oy alın oy verin sözlüğe can verin)
yazarları daha çok yazmaya itecek, ve bir an önce çaresine bakılması gereken hastalık.
şahsımın profiline bakıldığında olmayan kabızlıktır. bunun sebebi de fazla uçlarda yazmam. bu istisna dışında, maalesef olan kabızlıktır.