kartal sözlük'ün yazar sıkıntısı çektiği gerçeği

inkar edilmeyen gerçektir.

reklam, reklam, reklamdır bunun çözümü. sürekli diğer sözlüklerde reklam yapmaya çalışıyoruz, ya da twitter'da. gelen yine 1-2 yazar oluyor ve 3 gün sonra onlar da bizi terk ediyor.

az ama öz, bir şekilde devam etmeye çalışıyoruz. ne yapalm.
sözlüğün sadece beşiktaş ve spor temalı olduğu yanlışının, sözlüğe dışardan bakan insanlar tarafından benimsenmesiyle oluştuğunu düşündüğüm durum. *
sözlüğün taraflı olduğunun düşünülmesinden kaynaklanan durumdur lakin doğru olan budur beşiktaşlıların sözlüğü beşiktaş tarafında olmalıdır ve spor teması da her zaman ağır basacaktır istediğimiz kadar kıçımızı yırtalım türkiye'nin en iyi sözlüğü ekşi bile maç günleri spor sitelerine dönüyor futbol bu ülkenin en güncel konusudur.yazar sıkıntısını çözmenin tek yoluysa renktaşların dediği gibi reklam reklam ve reklamdır.
" (b: içimde bi sıkıntı var sözlük) , hayırlara gitsin " diyen sözlük yazarının sıkıntısıdır.
galatasaray sözlükle kıyaslarsak yazar sayımız oldukça az. fakat şanımız şerefimiz var. olsun bu bize yeter.
zamanla kaybolacak gerçektir.
andan ana, günden güne yayılma ile giderilecek gerçektir. ama şu gerçeği göz ardı edersek, tümden yanlışa saparız.
(bkz: beşiktaşlıların sayıca az olması)
sayıca diğer taraftarlardan az olmamızın sözlüğün de az yazarı olacağı anlamına gelmediğini, aksine bardağın dolu tarafından bakarak daha çok çalışma ve reklamla toparlanılabileceğini düşündüren sorun.*
yazarlığının birinci yılını şu günlerde dolduran bir yazar olarak itiraz edeceğim gerçek. ben burayı keşfettiğimde, sol bölmedeki başlıklar, bırak 2-3 sayfa olmayı, bir sayfanın tamamını bile doldurmuyordu çoğu zaman. başka sözlüklerle kıyaslanacaksa illa ki, evet, aktif yazan yazar sayısı azdır. ama hep söylüyoruz, bir kere daha söyleyelim: yavaş da olsa sağlam adımlarla ilerlemek; aynı anda 100 tane yazarın yazıp, entry kalitesinin de bir o kadar düşük olmasından iyidir. bir de şu var ki, ismimizi bir şekilde duyurabildiğimiz yerler genelde diğer taraftar platformları oluyor. oralardan gelenlerin çoğu sözlük formatına hakim olmadığından ve formata uyum sağlayacak sabrı da gösteremediğinden, geldikleri gibi gidebiliyorlar. sonuç olarak, çok da fazla takılmamak lazım. bir şekilde sözlüğü canlı tutmak, gündemden uzak kalmamaktır önemli olan.