kartal sözlük

  • /
  • 60
kara kartalların sözlüğü.
özümüz sözümüzdür sözlüğümüzdür.
ne de güzel ne de hoş bir yerdir böyle,yeni haberim olmuştur koşa koşa gelmişimdir.ayrıca bir başka şükela mekan için
(bkz: 1903sozluk) adresi ise www.1903sozluk.org dir efendim.
bugün bir tesadüf sonucu varlığından haberdar olduğum, inceleyip oldukça beğendiğim ve kalıcı olmayı umduğum beşiktaş sözlüğü.
içerisinde bulunmaktan büyük keyif aldığım,kelimenin tam anlamıyla kalite kokan 'sözlüğümüz'
yazarlarının genelde uyuduğu sözlük. **
gece gece uykumuz kaçınca koştuğumuz yerdir, 24 saat açık işkembe çorbacısı gibidir, ayılmak için kullanabileceğiniz gibi, doymak içinde kullanabileceğinizdir. yapanın, düşünenin, yazanın, yazmayanın, okuyanın, okumayanın teşekkürü hak etmesine sebeptir.

(bkz: seviyorum ulan)
bizi bir bütün haline getiren kutsal mekan, yazıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. 2 ay gibi bir sürde bir sözlük herhalde ancak bu kadar gelişebilirdi, emeği olan herkesi başta kendimi * tebrik ediyorum. *
yazıyorsak aşkımızdan düsturu ile başlıktan başlığa yorumdan yoruma koşulan yer
tek teması olduğu için şaşırtmış, yazarların bir çoğu tanıdık diye sevindirmiş sözlüktür.

(bkz: yazıyorsak aşkımızdan)
aşkımız olan beşiktaşımıza bağlılığımızı bir kez daha burada tekrarlıyoruz . yöneticilerimize teşekkürü borç biliyoruz saolun
bir sözlükten yada bir internet sitesinden çok farklı yerdir burası, hergün 10000 kişi girmez, hergün 100 lerce başlık açılmaz burada herkes kardeş herkes eşittir, burada hiyerarşi yoktur.
yeni duydum ve çok sevindim bir istanbullu beşiktaş sözlüğü bulduğuma hemen bakmak istedim, hoşbuldum herkesi.
eros başlıkları okumaya gider.
hızlı gelişen,güzel temalı hoş sözlük.
son haliyle beni daha da bir kendine bağlamış olan sözlük, eksiklikler var ama şu hali eski haline bin çeker, yapanın düşünenin yardım edenin etmeyeinin takanın takmayanın herkesin eline emeğine sağlık.
beni benden alan yer. moralimin bozuk olduğu bir anda iyice karıştım sözlük eşrefına şimdide kopamıyorum .dikkat bağımlılık yapar uyarsı konmalıdır. *
ses deneme bir ki, se aa...

sevgili yazar şeysileri;

bugünden itibaren sözlüğümüze türkçe karakterleri kullanıp, www.kartalsözlük.com adresinden de erişebileceksiniz. buna içilir.

sizi seviyorum öptüm kib bye.
damarımdaki kana kadar taşıdığım en büyük aşkın ve bu aşka ortak olanların canevi biricik sözlüğümüz herşeymiz tüm sözlerimiz.
beşiktaş taraftarının sözlüğü.
  • /
  • 60