kartal sözlük

  • /
  • 61
mezarlıkların daha canlı olduğu interaktif mekan.*
sakinliğinin; nüfusunun büyük çoğunluğu işinde gücünde, koşuşturan insanlardan oluşmasından kaynaklandığını düşündüğüm sözlük. bir gs sözlük kalabalığında olursa da kalitesi düşecek gibi hissediyorum hep.
ben bunca zaman niye buraya gelmedim lan dediğim sözlük sakin olsun sessiz olsun fark etmez
yıllardır aradığım bulunca bir heves yazar olmaya giriştiğim sözlüktür.
kapanmıştı bir ara geri dönmüş tesadüfen gördüm. sevindim açıkcası birşeyler karalarız artık eskisi gibi.
sözlükte yazan hiç kimseyi tanımasam da aynı renklere gönül vermiş kişilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğum platform. kendimi evimde mutlu ve rahat hissettiğim bir yer burası.
beşiktaşın eski yeni futbolcuları hakkında yorumlarını okumadak bana zevk veriyorum varol sen kartal sözlük
11 gündür tek bir entry dahi girilmemiş sözlük. bu hâle nasıl geldiğine dair tonlarca şey yazılır çizilir aslında da, kimse buna dahi tenezzül etmiyor düşünün. kapanmadan önce de böyleydi bu, yöneticiler "kaparım ha dükkanı" tarzında bir kapatıyoruz başlığı açar; alta üç beş yazar yalandan ağlaşır, poz keserdi. gerçek bu.

o istemeye istemeye alınan kapatma kararı yönetimin aldığı en iyi karardı, ben buranın neden tekrar açıldığını, ve açık tutulmasındaki ısrarı anlayamıyorum doğrusu. sözlükler ölüyor, nasıl ki bloglar öldüyse, sözlükler de bu kaderi yaşıyor artık. yine de buradan kendi yağında kavrulan bir hikâye çıkabilirdi, burada o potansiyel vardı, göz göre göre bu hâle gelmesine razı olundu bu sözlüğün sanki, ben böyle hissediyorum.
kartal sözlük ailesinde olmak için beklemekte olduğum yerdir, beşiktaşın can damarıdır ve kutsal bilgi kaynağıdır,
uzun bir aradan sonra eski müdavimlerinin döndüğü evimiz. belki geçerken uğradık, belki yarın gelmeyiz, belki uzun süre kalırız onu bilemiyorum. bildiğim şey şu ki seni çok özlemişiz be evlat...
twitter hesabından en güzel abilerine, kardeşlerine bira ısmarlamayı teklif eden sözlük.**
twitter hesabında bira ısmarladığını görünce koştuğum canım yuvamız. anne olduk diye bira da ısmarlanmıyor artık *
ne zaman geri geldik abiler? haberim yoktu, özlediğimden ve nostalji yapmak istememden dolayı tamamen boşluk içerisinde kartalsozluk yazdım url çubuğuna... çok mutluyum lan, sanki yıllar evvel unuttuğum duygularımı buldum, sanki tekrar aşık oldum.

tanım şeysi: iyi ki var olan bir aile, büyüdüğüm yer.
entrysiz kalmış iki gözümün çiçeği.
nerede beşiktaş taraftarları ?
öyle kolay değil kartal sözlük olmak hem 10 yıldır yayında olacaksın, hem de kimse gelip entry girmeyecek zor iş ama hallediyoruz bir şekilde. *
ilk üye olduğum gün aklıma geldi. hey gidi.
20.11.2019 tarihinde dolu dolu 10.yaşını kutlayacak olan sözlüğümüz.
  • /
  • 61