kartal sözlük

  • /
  • 60
interaktif sözlükler sıralaması sitemizde galatasaray ve fenerbahçe sözlük ile beraber 3 spor kulüp sözlüğünden 1 tanesidir.
bundan sonra top 25 sözlüklerin sıralamasında tıpkı ezeli rakipleri galatasaray sözlük ve fenerbahçe sözlük gibi sıralamaya dahil olan sözlük. başarılar dileriz.

(bkz: interaktif sözlükler sıralaması)
bitkisel hayattaki interaktif taraftar sozlugu.

bugun sampiyonlugu kaybettigimiz bir mac oynadik. ilgili macin basliginda 10 tane girdi var. lan birbirimizden nefret ettigimiz halde galatasaray taraftari kendi sozluklerinde ayni macla ilgili 100'den fazla girdi yazmis.

ayip bize besiktas taraftari...
başlık açma yetkimin olmadığını öğrenince kahrolmama neden olan sözlük. yoksa ben zurna mıyım:(
varsa hukukçu ya da hukuktan anlayan bir arkadaştan mesaj beklediğim sözlük.
mezarlıkların daha canlı olduğu interaktif mekan.*
sakinliğinin; nüfusunun büyük çoğunluğu işinde gücünde, koşuşturan insanlardan oluşmasından kaynaklandığını düşündüğüm sözlük. bir gs sözlük kalabalığında olursa da kalitesi düşecek gibi hissediyorum hep.
ben bunca zaman niye buraya gelmedim lan dediğim sözlük sakin olsun sessiz olsun fark etmez
yıllardır aradığım bulunca bir heves yazar olmaya giriştiğim sözlüktür.
kapanmıştı bir ara geri dönmüş tesadüfen gördüm. sevindim açıkcası birşeyler karalarız artık eskisi gibi.
sözlükte yazan hiç kimseyi tanımasam da aynı renklere gönül vermiş kişilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğum platform. kendimi evimde mutlu ve rahat hissettiğim bir yer burası.
beşiktaşın eski yeni futbolcuları hakkında yorumlarını okumadak bana zevk veriyorum varol sen kartal sözlük
11 gündür tek bir entry dahi girilmemiş sözlük. bu hâle nasıl geldiğine dair tonlarca şey yazılır çizilir aslında da, kimse buna dahi tenezzül etmiyor düşünün. kapanmadan önce de böyleydi bu, yöneticiler "kaparım ha dükkanı" tarzında bir kapatıyoruz başlığı açar; alta üç beş yazar yalandan ağlaşır, poz keserdi. gerçek bu.

o istemeye istemeye alınan kapatma kararı yönetimin aldığı en iyi karardı, ben buranın neden tekrar açıldığını, ve açık tutulmasındaki ısrarı anlayamıyorum doğrusu. sözlükler ölüyor, nasıl ki bloglar öldüyse, sözlükler de bu kaderi yaşıyor artık. yine de buradan kendi yağında kavrulan bir hikâye çıkabilirdi, burada o potansiyel vardı, göz göre göre bu hâle gelmesine razı olundu bu sözlüğün sanki, ben böyle hissediyorum.
  • /
  • 60