kartal sözlük

über zekaları ortaya çıkarmıştır. *
beşiktaş veya beşiktaş'a bağlı herhangi bir şey hakkında üzülerek de olsa düzeltilmesi adına yanlış yürütüldüğünü düşündüğünüz bir şeyi yazmanız halinde entrynizin ışık hızıyla eksilenmesine sebep olan yazarlara sahip olan sözlük.

o yüzden 8-0 yenilirsek bile, basketbolda 50 sayı fark yersek bile eleştirmeyin süper oynadık ama işte şanssızlık falan deyin.*

edit : şekil a mevcut entry.*
bazen fazla ciddiye alındığını düşündüğüm internet sitesi. yazılanlar, söylenenler; kırmaya dökmeye kadar vardırılan tartışmalar. halbuki eni konu burası sanal bir ortamdır. gerçek duygular; düşünceler yüz yüze yaşanır.
edit; gerçeklik dediğin şey dokunulur hissedilir bir şeydir. ve bizim buradan kazandığımız insanlar gerçektir mesela. buradan yola çıkarak gittiğimiz deplasmanlar; beraber yer aldığımız tribünler, destek verdiğimiz amatör branşlar. hepsi gerçektir
sanal olan burada yazılanlar; tartışmalar veya savunulan görüşlerdir.
yönetici kadrosunun değişmesi sonuca daha da iyiye gideceğini inandığım sözlük.
sikim sonik işler ile insanın canını sıkmaya başlayan sözlük.


bazı modların küfür ve hakaret içerikli entry hakkında eğitim alması gerekiyor.


"senin ananı bacını sikerim piç"
"x ünlüsü çok kaşar tam sikilecek hatun"
"stalin ne orospuçocuğu bir adam"
"hristiyanlar allahsız kitapsız şerefsiz millettir"
"kürtler böcektir"
"türkler barbar katildir"
"komünistler piş böcek bölücü vatan hainleridir"
"faşistler katil vatan bölücüdür"

yukarıda yazılanlar hakaret ve küfür içerir.

ama;

"sevmek eğer orospu çocukluğu ise sende orospu çocuğusun kardeşim"

cümlesi hakaret değil bir cevaptır.
adaletten değil taraf olmaktan iyi anlayanların sözlüğü. neymiş ona küfür olur, buna olmazmış. bak bak tam bir '' çok afedersin alevi'' vakası. o zaman rte de alevi olmayanlara pozitif ayrımcılığın allah'ını yapsın. kabul mü ? onu çatır çutur eleştirirsin ama. fuck off. hadi oradan anlamında yani.*

edit: zaten yapıyor yiaa yapmıyor mu diye ağlama ne demek istediğim çok açık. senin zihniyetin bu yani. çabalama fazla.
akp mitinglerinde sahte çarşı bayrağı sallayıp 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı'nda sahaya giren elemanların yazar olduklarından şüphelendiğim eski halini mumla aratan bir türlü oluşamamış oluşum.

ha derseniz ki futbolun f'sinden anlamayan insanlar da aidiyet hissinden dolayı bir kulübü destekleyebilir o zaman amenna.
üyeleri arasında terör örgütü yandaşları olan sözlük.

bu terör örgütü böcekler kesinlikle tespit edilip sözlük ile ilişkileri kesilmeli.
eğer ki imkan olursa kimlik bilgileri yazarlara açıklanmalı. pkk ve türevleri gibi terör örgütü yandaşı olmak suçtur. bu böcekler ; armasında türk bayrağı taşıyan beşiktaş'ın adını kirletiyor.

yemişin insan haklarınını hümanizmi. düşmana her alanda zarar verilemeli.

fazla değer verilmemesi gereken hayatınızın merkezine konulmaması gereken portal.
sözlük coşsa herkes aksa kime ne bana faydalı kana dokunur şeyler söyleyin abi. sözlükmüş beşiktaşmış sövdüreceksiniz şimdi bana.
bana diyin ki toplaşıyoruz şu kadar kişi kan bağışı yapıyoruz. şu kadar kişi arkadaş taşınıyor ona yardıma gidiyor.
beşiktaşmış futbolcuymuş hadi lan oradan.
benim paramla bana artistlik mi yapacaklar.

dişe dokunur işler kovalayın abilerim kardeşlerim. ne zaman neyle ne kadar eğlenilir bunun kıvamını iyi ayarlayın. sözlük hit olsa ne olacak. abim gelmiş ilk ona da giremedik yine diye sitem ediyor. bunu diyen de ayda 10 entry girmiyordur. sen daha baştan bu noktada çakozlayacaksın aslında senin ne kadar değer verdiğin şeylere insanların sallamadığını.

boş verin sözlüğü beşiktaşı futbolu diziyi filmi.
ulan gençliği sikip attılar beyinleri yıkandı. uyanmasınlar diye de basıyorlar bunları.
boşuna okuyorsunuz lan boşuna. okumayın oğlum. eskiden okuyan azdı ondan okuyun derlerdi. okullarda da kallavi kallavi konular 6 sene kafa kaldırmada mazor gibi yaşıyorsun. bir de seni sağıyorlar. ohh.
mühendis olacan da ne olacak lan sığır. 1250 liraya çalışacaksın. 2 haftada bir tatil. sabah yedi akşam yedi. amına korlar o işin. 6 sene bunun için mi full zamanlı çalışan kasiyer daha çok kazanıyor.
okumayın oğlum 1 sene kpss kas lise düzeyine al 2000 lira her bokunu da alırsın geç alırsın ama alırsın tatilleri de çıtır.

sözlük hit olsun bayram olsun entry okunsun falan. ne yapacaksınız lan dünyada barışı mı sağlayacaksını buradan. yoksa karaya vuran yunusları mı kurtaracaksınız.

fazla değer gelir göte girer.
uçucu maddeyi vurup vurup siyaset konuşulan sözlük.
hof anam vatan kurtarmanızdan gına geldi gidin başka yerde konuşun yeter yeminne.
fikirlerine karşı, diğer fikirlere asla tahammül edemeyen yazarları bulunduran sözlük.
ispitlemek nasıl bir egonun ürünüdür.
pkk'lılara küfrettiğim girdimin, "sözlükte de sevenleri * bulunan bir kesime alenen küfretmek" sebebiyle silindiği fantastik sözlük. * ayrıca girdiğim tüm entryler; müzik, film, futbolcu falan ayırt edilmeksizin eksileniyor. çok enteresan. *

4 5 senedir git gide ölüyor burası. ve bir şeyler değişmedikçe ölmeye devam edecek. hiçbir şey vaat etmiyor bu sözlük artık. * *
artık biten sözlük. önceden, bir kapatılma durumu olduğunda, kapatılmaması için baskı yapan entrylerden biri benimdir. ve bu kişi olarak söyleyeceğim; bu sözlük bitmiş. aptal başlıklar açıp, yazarların birbirini ve daha kötüsü kendisini övdüğü saçma sapan bir oluşum haline geldi. ayrıca bu sözlüğe girdiğimden beri hep şunu savunuyordum; bu spor sözlüğü değil! şimdilerde fark ediyorum bir iddaa bülteninden farkı olmayan bir noktaymış; bir tek oranlar yok. fakat yeni nesil yazarlar daha kötü. devamlı enrty 'kasmak' mantıklı yazılarla dolup taşıyor. yıllardır yazıyorum, kardeşim bir bilgin varsa yaz, ota boka tek cümlelik hatta tek kelimelik tanımlar yapma. sıkıyor lan işte, anla aq.

bir an evvel gerçek paylaşım yapan eski yazarlarımızın tekrar sözlüğe dönmesi gerekiyor. nerede forzanarchy, dingoc, hurremsultan, (emrah abi senin nik neydi?) ve daha fazlası. rica ediyorum, gelin şu sözlüğe el atalım. yoksa 'abi fenermi alır beşiktaş mı?' konseptli bu sözlük, gerçekten kartal sözlük'ün efsane sloganı 'yazarız bu gezegeni' mantığına tecavüz edecek.

haberimiz olsun.
içerisinde bulunmaktan büyük keyif aldığım,kelimenin tam anlamıyla kalite kokan 'sözlüğümüz'
kartallara layık bir sözlük. editörlerin eline sağlık
ne zamandır duyup, hep niyetlenip de bir türlü katılamadığım şapşahane sözlük şeysi. kısfmet bugüneymiş. hoşbulduk...**
varlığından haberimin dün olduğu, bugün ise yazar olduğum, konu açmayı bilmediğim sözlük. ( biri yardımcı olursa sevinirim ) (bkz: yardımsever yazar )
1 milyon ziyaretçiye karşın 1700 yazarının olduğunu görünce şaşırdığım sözlük. ve tabiki biz beşiktaşlıların sözlüğü.
sözlükler sıralamasında geçen ay 16.sırada olmasıyla beni hayli yaralayan yuva.

herkes kendine günlük,aylık kota koysun arkadaş,yaydık iyice. çok pis hırs yaptım, bir gece oturcam, allah'ıma kitabıma dağıtıcam tüm sıralamaları.

aylık 200 ü deviremeyen yazar , dönsün bir aynaya baksın. ben de dahil.

seviyorsak aşkımızdan hesabı, yakarım abi ben o sıralamayı.

16 ney ya onaltı. iğrenç.
  • /
  • 3