kelimelerin kifayetsiz kaldığı an

içinde bulunulan durumun sözcüklerle anlatılamayacak boyutta ve durumda olması hali
aşık olduğunuz insan karşısında içinde bulunulcak durum
anlatmak istersin karşındaki seni anlamaz.bi yerden sonra uğraşmazsın koy verirsin
boğazda bir düğüm oluşur, yutkunmak bile zor gelir. konuşmak acı verir bünyeye. gözden düşecek bir kaç damla her şeyi açıklamaya yetecektir
söylemek istediğin şeyleri söylemediğin anlardır. hangi kelime ile anlatırsan düşüncelerini az geleceğini düşünürsün. susarsın. aslında gözlerin bile anlatıyordur ama o gözlerini görmüyordur. falan.
bir ses duyup anlatamadığın an.
ne yapsan boşa gidecegi bir durum çaresizlik
sanırım şuan. yoksa şairler parkı nda aktif olan 16 yazarın*23 dakikadır entry girmemesinin başka bir açıklaması var mıdır ki ?
dünden bugüne değişen tüm olguların insan beynini yeterinden fazla yorması sonucu ortaya çıkan durum olabileceği gibi anlık yaşanan herhangi bir eyleme karşı da gösterilebilecek eylemin dile getirilişi.
hani telefonunuz çalar ve kötü haber gelir. halbuki bir kaç dakika önce keyiflisinizdir ancak haberi alırsınız ve öylece kala kalırsınız. ne bir lokma geçer boğazınızdan ne de bir damla su ya heh işte o andır.
topun, 90+1'de, sevdalısı olduğun kulübün futbol takımının kalecisinin* * * koruduğu kaleye** yavaşça süzüldüğü andır.
kurulan hayallerin 3 dakikada yerle bir olmasıdır.
karşındaki çok değer verdiğin insanın, gözünün içine bakıp samimiyetle "seni istemiyorum" dediği zamandır. ne konuşabilirsin, ne kalkıp gidebilirsin kısaca mavi ekran.
kelimeler kifayetsiz ise konuşma o zaman dedirten, sessiz kalma hakkınızı kullanmanızı gerektiren, sen sus gözlerin konuşsun* dedirten andır.