kerami pestenkerani

  • /
  • 11
yazarlığı an itibari ile onaylanan 3. nesil taraftar. hoş gelmiş.
hangi tarafta olduğunu bilmeyen taraftar.

(bkz: şakir orası bizim kale)
en azından bi tarzı olan yazardır.
trollükle komiklik arasında kalan ama ikisini de beceremeyen vasat yazar. örnek aldığı diğer sözlüklerde ki ustalarını daha iyi takip etmesini önerir, en yakın zamanda başarılı olmasını dilerim.
beşiktaş'ın asansör takım olduğunu söyleyecek kadar şuursuz yazardır. saçmalamaktadır. bir an önce kendini toplamasını öneririm naçizane.

(bkz: bak beyim sana iki çift lafım var)
beşiktaş ağır taştır hatırlatmasını yapar, tezat oluşturmaya çalışıyorsa da daha kaliteli yapmasını öneririm.
kartal sözlük troll'lük deneme tahtası olarak kullanan taze yazar. yalnız burada kendisine gösterilen sabrı fazla suistimal etmemesini tavsiye ediyorum ben. ironiyi doğru zamanda doğru yerde yapmak, herkesin harcı değil nihayetinde.
yazdıkları ile kendi içinde çelişebilen asansör yazar.
nickinin anlamı ''saçma, değersiz, önemsiz, uydurma''olan (bkz: ismet özel ) yeni yazar, kendisinin bir yada iki entrisini okudum yazdıkları ne espirili ne ironik nede ciddi.. ama kenisini takdir ettim, çünkü zaten nicki ile vermek istediği mesajı çoktan vermiş. o yüzden sözlük halkına onu böyle kabül edin derim.
kendisinede hoş geldin diyor ve madem bir yola girdin hiç olmaz ise hakkını ver diyorum.
diğer yazarları tahrik ederek,dikkatleri çekme çabasında olan ve beşiktaşlı olmadığı aşikar olduğu halde sorulduğu zaman beşiktaş ın fanatik taraftarıyım diyecek kadar iki yüzlü davranmaktadır.

(bkz: ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol )
yemin ediyorum ekşi sözlük'teki author, owencan, nasılbirdemokrasiistiyoruz filan var ya... eş kaza sokakta filan karşıma çıkmasınlar... ellerine sarılacağım, ayaklarını öpmeye kalkacağım yani... "affedin beni! ben sizin sanatınızı bilemedim... yeteneğinizi göremedim, nolur affedin beni" diyeceğim...

trolllüğün de ayrı bir sanat dalı, zeka, yetenek, kabiliyet ve kalite gerektiren bir şey olduğunu sayesinde anladım yemin ederim... zekice desen değil, komik desen değil, ironi içeriyor desen değil, ciddi desen hiç değil... nasıl bir şey biliyor musun... düz, dümdüz... iyi olanı kötüle, kötü olanı öv... düz yani, dümdüz bir trollük resmen...

örnek vermek gerekirse:

- kötülük: "dünyanın en güzel, en iyi şeyi!"
- iyilik: "dünyanın en kötü şeyi!"

dostum kusura bakma da... böyle bir şey değil... değil o yapmaya çalıştığın şey... bu değil o... sana yanlış anlatmışlar, kandırmışlar seni...

ekşi sözlük'te her başlığın altına girip: "eziklere kapak olmuş x'tir" yazan bir troll vardı...
adını hatırlayamadım şimdi... o bile bundan özgün vallahi... ona bile bazen güldüğüm oluyor...
sözlükte en çok muhalefet yapan yazarlardandır.neden bu kadar olumsuz düşünceyi kendi içinde barındırma ihtiyacı duymaktadır.onuda anlamadım ya ama bir gerçek çok kovboy filmi seyretmiş.

(bkz: yalnız kovboy)

(bkz: redkit)
savunduklarının tersiyle yargılarsak kendisini bayağı da bir şey bilendir aslında.
kendi dilinden konuşacak olursak; on numara entrylerin sahibi, kalemi kuvvetli yazar.

(bkz:yersen) *
girdiği entrylerin alayı ilgi çekme amaçlı da olsa, ben sevdim kendisini.

zira sözlükteki "bi siktir git!" demelik entry ihtiyacını karşılaması yönünden oldukça işlevsel bir kardeşimiz.

aynen devam.
  • /
  • 11