kız arkadaşına yemek yapan erkek modeli

üst modeldir, olmuşluğum da vardır. onun haberi olmadı ayrı, yaptım yedim. **
erkekler arasında kötü örnek, kızlar arasında da hayal ürünü olan erkek modelidir.

bu model yemek yapsa bile gizli saklı yapar, öyle pek ortalıkta dillendirmez.
kız arkadaşına (b: evde) yemek yapmak isteyen erkek modellerinden biridir.
amaç ve araç bellidir. yemeği böyle şeylere araç etmek hiç hoş bir davranış olmasa da ben çok güzel yemek yaparım istersen sana yaparım başvurulan ilk roldür. e adam ne desin seni eve atacağım sonra da... e olmaz tabi yemek yoluyla işe başlıyor. yemek yapmayı bilmese bile sipariş yoluyla her türlü işin altından kalkabilir. bir de cidden iyi yemek yapanları mevcuttur.takdir edilir.
yanlış anlaşılmamak adına kuantumlular 86 kebap lâhmacun salonu'na kız arkadaşını götürüp; beyaz önlüğünü giydikten sonra fırının başına geçerek bafra pidesi hazırlayabilmesi umut edilen modeldir. zaten "salon erkeği" kavramı da buradan türetilmiştir.
istediğini hala alamamıştır
yemeğin yanında ekmeğini yiyen erkek modelidir.vermeye çoktan gönüllü olan kızda artık bir bahanesi olduğu için mutludur.ortam iyidir.alan memnun,veren memnundur.
normal erkektir.
bekar ve bakirim. çok iyi yemek yaparım.
düşünüldüğü gibi yemeği sex e bağlamayan erkektir. muhtemelen bekar evinde yaşıyordur ve yemek yapmasını becerebiliyordur bu nedenle kız arkadaşına yemek yapabilir bunda herhangi bir sıkıntı göremiyorum aslında yemek yapmayı sex e bağlayanlar daha çok kendileri çaresiz olduklarından dır.
mutfakta çok iyi olan erkek modeli.

(bkz: maniac)
yemek yapmayı bilen erkektir.
yapması gereken erkektir. yemeği kadın yapar, evi kadın temizler, çamaşırı bulaşığı kadın halleder diye diye koca bir evin tüm işini kadına yükleyenlerin aksine kadının ev içinde kendisini hırpalamasına izin vermez, hayat müşterektir prensibiyle yemeği de yapar, çamaşırı da asar, evi de süpürür.
kız arkadaşıyla beraber yemek yapan erkeğin bir alt modelidir.
yemek yapmayı seven erkektir. ayrıca kız arkadaşına emek vermeyi, bir şeye emek vererek onu kız arkadaşına vermeyi seven erkektir. seven erkektir. öküz erkek değildir. ama görev olarak yapıyorsa bu yemek işini o kızdan kaçması gereken erkektir.
her zaman 1-0 önde başlayandır.
hele böyle kaslı vücutlu olup, önlüğü öyle giyen, parmak yalamalı hareketler falan yapanlar, 3-0 önde başlar...
biz olamadık, evlendik zaten...
sevgiler...