leia

  • /
  • 7
sözlüğe yenice yazar olan, coşturması temennisinde bulunduğumuz kartal.*
hoşgelmiş sefa gelmiş. *
v yerine w kullanan yazar.
starwars da anakin skywalker ve kraliçe amidala nın 2 çocuğundan kız olanı *asi,deli dolu,akıllı ve bugüne kadar görülmüş en güçlü prenses.
hoş gelmiş sefalar getirmiştir.
sözlüğün müdavimlerinden olan kartalımız.
2 günlük bunalımından yeni çıkmış manyaktır kendileri.dersaneyi birbirine katarak 6 şubatta maç var diye programı değiştirtmiş fakat maç 5 şubata alınınca bunalıma girmiştir çünkü inönüye gidemeyecektir.sabahlara kadar ağlayarak tff ye küfür etmiştir.ayrıca her arkadaşına haber vermiştir inönüye gideceğini fakat olaydan sonra facebook msn cep telefonu gibi iletişim araçlarını kullanmamıştır rahatsız etmesinler diye.hatta yarın sakaryaya gidip üstüne kartalsözlük atkısı ve çarşı şapkasıyla gezip ankaragüçlülerden küfür yemeyi hatta dayak yemeyi düşünmektedir.ancak dayak yiyerek kendine geleceğini düşünmektedir.ayrıca son 1 haftadır burger king den hergün whopper menü yiyerek el clasico ya gitmeyi hatta şipşişko olmayı bile göze alandır.**
matematik hakkında derin bir bilgi hazinesine sahip, beşiktaş hayranı ve kendisiyle birlikte çalışmaktan son derece memnun olduğum şahsiyettir. kısacası mükemmell bir insan.
pisagorun kartal sözlükte yer alan son temsilcisi. gerçek bir matematik dehası, laf üstadı. afferim len ona!
sözlüğün içerden haber veren, komplo uzmanı.

(bkz:severek takip ediyoruz)
yüzü hep gülesice yazar. ankara rüzgarını buraya kadar taşımış, her göreni ağlatmış, kalbini bağlatmış ama formasında nobrenin imzasını taşıyan.
doğum günümde *2de bir elime vurarak tırnaklarımı yemememi öğütlemiş,güleç yüzlü*yazar-öğretmen*
öyle bir öğretmenki öğrencisi olmasam da * ta ankaralardayken benim tırnaklarımı yediğimi hissetmiş ve; 'elini ağzından çek' diyerek mesaj atmıştır.bunu yazarken kaçamak yapsam da bundan sonra yememe kararı aldım.
ayrıca çok sevdim,bir de geometri çalıştırsa oh ne ala *
simsiyah'a yazdığı nick altı ile hatun yazarların kalbini okumuş yazar. *

#91626 ) uff.
kendisinin totomu kaldırsam neler yaparım dediğini unutup benim atletik göbeğime gönderme yapmışlığı olan yazar. olası sözlük maçında 5 adet beşlikte kendisine hediye ediyorum. tsubasavari koşamayışım doğru olabilir ama kendisine messi vari çalımsal süprizlerim var. *
güzel ve iddialı görüşleriyle beni kendisine hayran bırakandır.

ciddiye alma sen üstteki entryi. bırak, yaşlıları sevindirmek sevaptır...
7 haziran tarihinde bir cerrahi operasyon geçireceği öğrendiğim yazar. kendisine şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletip en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyorum. ayrıca kendisin de ankara zirvesine dahil olabilmesi için ankara zirvesini 18 haziran tarihine çekme ihtimalimiz de gündemdedir.
tanımıyorum kendisini ama ciddi bir operasyon geçirecekmiş yakın zamanda. prensesimize "güç seninle olsun" (may the force be with you) diyoruz.
ameliyatı başarılı geçmiş yazar.tekrar tekrar geçmiş olsun.en kısa zamanda sahalara geri dönmen dileğiyle.
artık aramıza dönmesini beklediğimiz yazarımız çok geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz kendisine.
  • /
  • 7