loris karius

1993 doğumlu* mainz 05'in über alman kalecisi. altyapı eğitimini stuttgart'da almış, bonservisi manchester city'de. joe hart'dan sonra city kalesine geçebilir*.
liverpool fc ile anlaştığı söylenen kaleci.
liverpool fc'den 2 yıllığına kiraladığımız kalecimiz, yediği ofsayt olsun.
amanın isim olarak sezonun en flaş transferi hakkında bir girdimi bende başlığına bir giriyim kim ne diye eleştirmiş bakayım dedim ama buralar baya tenha imiş.

tanım: takımın motivasyonu iyiyse iyi olan kaleci. son iki lig maçımız harici hemen her maç kalesinde gol görmesine rağmen kötüdür diyemem. abuk sabuk yediği goller var ama takımın genel havasıda iyi olmadığı zamanlarda onun dışında avrupa liginde ve süper ligde çok kritik kurtarışları var yani bonservisi alınsa neden alındı demem.
alanyaspor karşılaşmasında 1 puanı kazanmıştır.
an itibari ile bekleneni kesinlikle veremeyen kaleci.
sampiyonlar ligi finalinde yedigi goller amatorlugun otesinde, komiktir.

gece hayatındaki haraketliligi nedeniyle futbola cok odaklanamayan bir kaleci.

besiktas'taki performansı da cok dalgalı ama genel olarak fena olmayan bir kaleci.

yedigi hatalı gollerle kaybettigimiz maclar da oldu, kurtardıgı olagan ustu pozisyonlarla kazandıgımız puanlar da oldu. besiktası tanıdıkca, kendisini daha yakın hissettikce, daha da iyi performanslarını izleyecegimizi dusundugum oyuncu.
mental olarak çok çabuk düşüyor maalesef. liverpool'da tutunamama sebebi de bu bence.
takımın havası olunca katkısı nasılda ortaya çıktı şeker oğlanın daha öncede söyledim takım iyi ise motivasyonu yukarıya ivmeli ve kendiside iyi oluyor ayrıca yetenekleri ortaya çıkıyor 3-4 maçtır klasik beşiktaşın yiyeceği golleri yemiyoruz.
loris karius, kaleci pozisyonunda görev yapan alman futbolcudur. 30.06.2020 kadar kiralanan kalecimizin satın alma opsiyonu 8.000.000 € dur, ayrıca bir takım karius'u transfer etmek isterse beşiktaş'a 25.000.000 € ödeme yapması gerekmektedir.
"bazen şans yanınızdadır bazen de şanssızlık yakanızı bırakmaz. ama önemli olan, tüm bunların yaşamı ve futbolu oluşturan doğal şeyler olduklarını idrak etmek ve hep geleceğe odaklanmak. eğer geçmişe takılıp kalacaksanız futbol size uygun bir meslek değildir." sözü ile cenk gönen`i akıllara getirmiş kaleci.

cenk gönen: "yediğim hatalı gol puanı etkileseydi çok üzülürdüm. ama sonuçta 3 puan bize yazıldı. nietzsche'nin cok sevdigim bi lafı var 'unutan iyilesir' der, ben yedigim golü unuttum, kaleci balik hafizali olmalı.
kalecilik yeteneklerinden daha fazla mental olarak yetersiz kaleci.
olmasa daha güzel olurdu dediğimiz kaleci
bunun gibilere ganyanda "eşşek" diyoruz,afedersiniz.
ücretini alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden kaleci. gidişine üzülen pek kimse olmamıştır sanırım.