maraton

yıllar yılı yayıncı kuruluşun hafta sonlarında biz beşiktaşlılara çektirdiği zulüm misali programın ismi, o programda şansal büüyüka ve dob-erman toroğlu adında iki tanede şebek vardır ki şu cihan taraftarının sevgilisi, bu taraftar onlara nede güzel sözler bestelemişlerdir. onlardan başlıcaları ise ;

*sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi
dim dik !
ermana giricez
şansala giricez şimdik !

*çanaklar şansala
decoderler ermana
her geçen gün spor programından başka dob-ermanın shovuna dönüşen futbol dışı ve beşiktaş düşmanı program
beşiktaş düşmanlığını ancak bu kadar güzel gözler önüne seren sansar-doberman ikilisinin yer aldığı sözde spor programı.
şansal büyüka ve mustafa denizli nin zaman zaman stand up yapmaya çalıştığı, özellikle mustafa denizlinin fazla espiri yapmamasını umduğumuz spor programı.
beterin beteri var dedirten tv programı.ermana sallardık yeter artık uğraşma diye markus beter çıktı.azizin köpeği fener yalakaları
futbolun yönünü belirleyen , yayıncı kuruluşun amiral gemisi program. bu program ile ilgimi bir şey çekti dün. genelde beşiktaşa yapılan fahiş hatalar karşısında, aman hakemdir hata yapar, herkes hata yapıyor, bu hakemler bizim mivalinde açıklama yapan bu kuruluş. dün fenerin bir peanltısı verilmeyince sanki tüm hakemlere savaş açtı. hakemleri eleştirmekten kaçınan , tüm hakem hocalarının kasımpaşa-beşiktaş maçının tekrar edilmesi yönünde ender olarak fikir birliğine vardığı bir konuda bile, esas mağdur donk'tur diyebilen alman hakem eskisi, dün hemen hemen tüm pozisyonlarda hakemleri toptan yerin dibine sokmuştur. beşiktaş-galatasaray maçında elle atılan ve ligin kaderini değiştiren pozisyon da bile olabilir, hakem görmeyebilir diyebiliyordu ama bu zat.
sonuçta benim gözümde hiç bir değeri olmayan programdır, fikret başkan ağustos yeni stadımızı açsın da , kurtulalım bu şansal'dan.
22 şubat 2014 galatasaray beşiktaş maçı sonrası medyada her zamanki görevini üstlenerek beşiktaş'ta kaos yaratmaya çalışan, basın ilkelerinden yoksun, satılık bir program.

önder özen ile ilgili bir haber yapmış, önder hocaya giydirmiş bir ton, ne haberin kaynağı belli, ne haberi yapan şahısın adı belli. mahalledeki kaşarlanmış dedikoducu karılar gibi ortaya lafı atıp kaçıp gidiyor resmen. siz türk futbolunda hiç unutulmayacaksınız ama iyi değil hep nefretle hatırlanacaksınız şansal büyüka ve ekibi. yaptığınız iş, çevirdiğiniz dolap, edebe ahlaka sığmaz.


http://www.maraton.com.tr/onder-ozen-bilmecesi-sosyalmedya-son-dakika-haberi_216161.html