mcdonald s ta bir insanın öldüresiye dövülmesi

olay abd nin maryland eyaleti baltimore şehrinde bulunan bir mcdonald s dükkanında gerçekleşiyor. tuvalet sırası bahanesiyle gerçekleşen olaydaki taraflar; yerde parçalanmak istenen (gerçek anlamda parçalara ayırmak istiyorlar) bir insan, bir insanın kafasına atlayabilecek kadar şuur yoksunu ama kameradan yüzünü gizleyecek kadar bilinçli iki ...*, göstermelik müdahale girişiminde bulunan çalışanlar, araya girmeye cesareti olan tek kişi olan yaşlı bir kadın ki o da tartaklanıyor ve tek derdi doğru açıyı yakalayıp kavganın her anını görüntülemek, bir de üzerine yorum yapmak olan bir orospu çocuğu.

olay ırkçılıkla sınırlandırılamaz insanlık suçudur.

not:yazılan entry de tarafların ten renkleri ve cinsel tercihleriyle ilgili özellikle bilgi verilmemiştir.

görüntüler +18 olup bünyesi hassas olanların izlememesini özellikle rica ediyorum.

http://tinyurl.com/3fwk3gh
genellikle ırkçılıkla bağdaştırılsa da ırkçılıktan çok daha ötedir. kadının parçalanmış saçlarıyla duvar köşesinde sinir kriziyle kendinden geçtiği anı görüp ben burada dayanamazken orada olayı gülerek izleyen orospu çocukları nasıl beceriyorlar bunu hayret ediyorum.

olay sonrasında dayak yiyen kadının transeksüel olmasından dem vurup kendilerini haklı çıkarmaya çalışan o iki kadının hangi cezaya çarptırılacağını bekleyip göreceğiz ama yine de pek ümitli olmamak gerek zira amerika'da eğer parasızsan bir hiç oluyorsun.