meclis spor sorunlarını araştırma komisyonu

şaşırmayın sözlüğüm var böyle bir komisyon, neler konuşulur neler yapılır içeriğini az sonra denk geleceğiniz linkte görmeniz mümkün. gel gelelim önemli kısımları maddeleyelim, okumaya üşenen güruhum nemalansın.

* *
---------------spoiler---------------
mhp aydın milletvekili ali uzunırmak, “kulüpler birliği’ni temsil ediyorsunuz, buraya bile sarı-lacivert kravatla geliyorsunuz, bu da fanatizmdir” deyince yıldırım, “hediyeydi, çıkarayım o zaman” dedi ve toplantıyı kravatsız sürdürdü.

ak parti bursa milletvekili emin tutan, “belki küfürden en çok çekmiş kulüp başkanı sizsiniz. küfür nasıl kalkar?” diye sordu. ak parti samsun milletvekili fatih öztürk, “merak ediyorum, özel hayatınızda da agresif misiniz?” derken, ak parti kocaeli milletvekili sibel gönül, “elinizde sihirli değnek olsa ne yapardınız?” sorusunu yöneltti.

* “avrupa’da gidiyoruz, enteresan yerlere oturtuyorlar * * , protokol yok, yanımızda, sağımızda solumuzda başbakanlar görüyoruz. bizim protokolde bakkalı var, kasabı var. yargılanan menajer gelip benimle oturuyor. ondan sonra ‘şikeye karşıyız’ diyoruz”
---------------spoiler---------------

http://tinyurl.com/2884bce