medipol başakşehir futbol kulübü

alıntı--

‘erdoğan’la özdeşleşen’ başakşehir’den olympiakos deplasmanındaki osmanlıspor’a: bizans seferinizde başarılar"

alıntı--

sosyal medyanın bokunu çıkartan kulüp.

attıkları twit taraftar hakları derneğince şu şekilde eleştirilen kulüp.

"türkiye futbolunun resmidir. 6222 sayılı yasayı kabul eden, bir bankaya passoligi şiddeti önleyeceğiz yalanıyla taraftarın sevdasını pazarlayan, bir futbol maçını bir sefer bir savaş ile bir tutan ve bu durumu resmi bir kulüp hesabından, başka bir kulübün oynayacağı maç ile ifade etmeyi kendisinde hak gören bir zihniyet. paylaşmaktan utanarak tarihe not düşüyoruz..."
tam tebrik etmeye girmiştim kendilerini, hani taraftarları yok baskıyı kaldıramayacaklarını tahmin ediyordum ama iyi mücadele ettiler güzel futbol peşindeler falan filan yazacaktım, şu twitter olaylarını okuduktan sonra laf resmen ağzıma tıkıldı.

tanım: taraftar grubuna değil, tek bir taraftara ihtiyaçları olduğunu düşünerek o yolda yalakalık hareketlerine başlamış kulüp. umarım taraftarsız kalmaya devam ederler, en azından şu anki yönetimleriyle.
süper lig’in yeni yayıncısı katarlı beın sports`un, satın alacağı söylenen süper lig takımı.
ülkede satacak bir şey kalmayınca tezgaha konan klüp.
satılacağı konusunda çıkan haberler ile ilgili resmi bir açıklama yapmayan kulüp.
itina ile hunharca borçlandırılmış kulüplerimizden oluşan futbolumuza sahiplik müessesesini sokmak için elbetteki 1 numaralı vitrin kulübüdür.
ne hikmetse neredeyse sıfır gelirle restore ettiği kendi stadına geçmiş, yüksek maaşlı futbolcular transfer etmiş, sempati peşine düşmüş ve başarılı bir sezon geçir(til)miştir.
ülkede birçok şeye kapı olan bir kulüptür. bir diğer örneği de göksel gümüşdağ gibi alakasız bir tipi futbolumuza entegre etmiş ve belki de sonraki federasyon başkanı olarak yetiştirmiştir.
göksel gümüşdağ :"kulübü satmamız söz konusu değil. ancak 1-2 yıla kadar yabancı sermaye ile ortak olabiliriz" diye geç açıklama yapan kulüp.
2018-2019 sezonunu şampiyon olarak bitirmeleri muhtemel kulüp. kimse devlet destekli falan demesin maçlarını izliyoruz adamlar top oynuyor.
muhtemelen önümüzdeki sene küme düşecek olan kulüp. arkalarından belediye desteği gidince toplasan futbolcu sayıları kadar olmayan taraftarlarıyla bakalım ne kadar dayanabilecekler.
2019-2020 süper lig cemil usta sezonu’nu, şampiyon olarak tamamlayan takım.
  • /
  • 2