mersin idman yurdu

ligin bitimine kendi adına 3 maç kala süper lig'den düşmesi kesinleşmiş akdeniz ekibi. 2016-17 sezonunda ptt 1. lig'de mücadele edecekler.
küme düşmesiyle sevindiren rezil takım. bok gibi oynuyorlardı affedersiniz.
ptt 1. lige çıkmıştır .tabi geriden .

stadınızı da yaptılar umarım düştüğünüz yerden kalkamazsınız.
yusuf şimşek`i teknik direktörlüğe getiren kendi sahasında 200 kişiye oynayan takım.
sanırım kapanıyor. 93 yıllık bir mazi gözümüzün içine baka baka futbol dünyasından silinip gidecek...
boçlular kapıya dayanmış, yönetim anlaşmak için masaya otuduğu kimseyle uzlaşamamış.
madem anlaşamıyoruz noktasının bir sonraki adımı "kulübü kapatıyoruz" restidir.
eğer alacaklılar bunu rest olarak görür ve haklarını taviz vermeden almak isterlerse kulüp kapıya asma kilidi vurur ve mersin idman yurdu tarihe gömülür gider.

üniversite çağlarımda mersin maçlarının neredeyse tümünü tribünde izlemişimdir. kendimzi o dönem nasıl sevdirdiysek beşiktaş - mersin basket maçlarında kar maskelerimizle beşiktaş'ı desteklerken, mersin tribün abileri bi bize bir şey demezlerdi. adana demirspor deplasmanına bu arkadaşlarla trenle gidip hooop demirspor tribününe geçtiğim için mersin de iki hafta çarşıya inememiştim *.. anlatsam bir dolu anım vardır sanırım. üzdü... umarım toparlarlar.
gerçi iki ihtimal var birincisi düştükleri yerden kalkıp gelecekler, ikincisi ise başka bir kulübü satın alıp isim değişikliğiyle üst sıraları zorlayacaklar. sanırım hiçbir tribün emekçisi böyle bir şeyi kabul etmez. gerçi bir örneğini şuan aliağa spor kulübü *)olarak ligimizde görmek mümkün.

umarım toparlarlar.
"tff 2. lig kırmızı grup'ta mücadele eden mersin idmanyurdu'nun eski dönemlerde takımda bulunan ve alacaklı şekilde ayrılan yabancı bazı oyunculardan dolayı 6 puanı daha silindi.." beter olsunlar dediğim takım

neden diye soranlara tarih 17.7.2008

"kemal unakıtan'dan sonra bir diğer bakan, kürşad tüzmen de 'top'a girdi. mersin iy, zafer biryol ve altan aksoy'a bakanın odasında imza attırdı. bakan'ın ilk sözleri çarpıcıydı: öyle ya da böyle şampiyonuz"

http://www.radikal.com.tr/spor/bir-kursad-tuzmenimiz-eksikti-888918/

ekonomi bakanı zafer çağlayan, "mersin idman yurdu'na desteğimin pazara kadar değil, mezara kadar olduğunu söylüyordum. şükür bugün onu görüyoruz" dedi

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/768770-mezara-kadar
  • /
  • 4