milliyet gazetesi

ergenekon misali telekulaklık yapması muhtemel spor servisine sahip gazetedir.
bırakın beşiktaşın hangi spor kulübünün soyunma odası bu kadar rahat dinlenir.oturup seyretsinler bari tatmin olurlar...
söylediklerine göre çirkin bir saldırıda bulunlmuş kendilerine...haberin içeriğine değil de linkte yazanlara bakarsanız anlarsınız...

http://gundem.milliyet.com.tr/ilik-gibi-karilar-orda-bizde-burda-yaziislerinde-amk/gundem/gundemdetay/20.04.2011/1380156/default.htm
demirören grubuna satılacağı söylenmekte.

http://www.medyafaresi.com/haber/59762/medya-medyada-flas-gelisme-milliyet-i-demiroren-grubu-na-satildi.html
demirören ve karacan grubu tarafından kurulan ortaklıkla, doğan grubundan alınan gazetedir. beşiktaş'ın basında az yer bulmasının bu satın alma sonucu değişeceğini sanmaktayızdır.
bira fazla gelince, mezuniyet töreni, çılgın parti isimleriyle haber yaparak sarhoş kadınların götünü başını gösteren gazetedir.
nedim şener'in beraat haberini ceza alsaydı da istediği olacaktı manşetiyle duyuran rezil gazete. bu manşeti kullanma sebebi de, nedim şener'in şu sözleri:

---------------alıntı---------------
kendisine ceza verilecekse bunun hapis olmasını istediğini belirten şener, "lütfen para cezasını geri çekin. türk gazetecisi ölümden ve mahkumiyetten korkmaz. gazetecilik para meselesi değildir. inciniyorum." dedi.
---------------alıntı---------------

http://gundem.milliyet.com.tr/ceza-alsaydi-da-istedigi-olacakti/gundem/gundemdetay/07.12.2011/1472367/default.htm

yazıklar olsun diyeceğim ama bir dakika, şaşırmamamız lazım aslında;

(bkz: nedim şener'in tutukluyken milliyet gazetesinden kovulması)
haber başlıklarını kimin hangi kafayla yaptığını merak ettiğim gazetedir. hadi o yaptı hiç mi editör okumuyor, arkadaşım sen ne yapıyorsun demiyor yahu. neyin kafası bu..

shakira ve sevgilisi pique'nin videolarının internete sızmasını;

(b: shakira'nın ayıp videosu internette)

şeklinde haber yapıp koymuşlar. sanırım ilkokul öğrencileri ile çalışıyorlar. anlam veremiyorum yani.

http://magazin.milliyet.com.tr/shakira-nin-ayip-videosu-internette/magazin/magazindetay/26.01.2012/1494215/default.htm
4 mayıs 2012 tarihinde, internet sayfasında 3 mayıs 2012 beşiktaş fenerbahçe maçı ile ilgili tek bir satır haber bulundurmayan gazete. ilgili tek haber, hakemin beşikaş lehine hata yapması.
an itibari ile beşiktaşımızın avrupadan men edilmesi ilgili bir haber bulundurmamaktadır. tüpçünün nasıl insanları manipule ettiğini görmüş oluyoruz böylece. burayı okuyan arkadaşlar da gaza gelip fikret başkana sallamasın lütfen. oturup adamı dinlesinler bence.
http://spor.milliyet.com.tr/fernandes-kampi-zehir-etmis-/spor/spordetay/31.07.2012/1574158/default.htm

tamamen beşiktaşımızı karıştırmak için çalışan gazetedir. beşiktaşımızın başarıları hakkında ufak puntolarla haber yaparlar. ama ortalığı karıştırmaya gelince azgın boğa gibi olurlar. dikkat ederseniz son 1 aydır kasıtlı bir çalışma var bu konuda. ayrıca haberlerinin yazarları da belli değil ama sahipleri belli.

almayın aldırmayın.

not: fernandes'in kamp sırasında problem yok minvalindeki basın toplantısına dayanarak yazılmıştır.
bugün 16:41 itibari ile şöyle bir bakınayım deyu internet sitesini açtığım gazete. bir de ne göreyim: "kafası karıştı" başlıklı bir haber, haberin altında da kafası karışanın milliyet olduğunun belli olması. görselini de vereyim tam olsun.

http://i50.tinypic.com/wv7fjr.jpg
saçmalama konusunda nirvanaya ulaşan gazetedir.

---------------alıntı---------------
bu sırada mcgregor'un yanına sokak dilencisi gelerek para istedi. bir vatandaşın, dilenciye mcgregor'un isminin iskoçya'da ki en büyük rakipleri celtics olduğunu söyledi.

dilenci'de düşman olduğu takımın ismini celtics'i söyleyince mcgregor, çıldırdı. para vermeyen mcgregor, "eğer celtics demeseydin para verirdim. ama şimdi o şansını kaybettin. para yok" diyerek geçiştirdi.
---------------alıntı---------------

http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/46466-galatasarayli-mi-bunlar-/
internet sitesinin ana sayfasında bir haber var, başlığı "inönü stadı önünde ölüm" şimdi bu haberi görüp de haberi beşiktaş kulübüyle ilişkilendirmemek mümkün mü? biraz spor bilgisi olanlar için bence değil. hele ki dünkü organizasyondan haberdar olan herkes çıkan bir kavga vs. olduğunu düşünür haliyle.

oysa ki habere tıkladığımızda görüyoruz ki, olay sadece bir trafik kazası. işte bu gazete böyle olaylardan bile beşiktaş adını kötüleyebilecek kadar gözü dönmüş ve taraflı.

(bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)

edit: anasayfada yer alan başlık değişti "polis çalan telefona cevap veremedi" oldu.
hasan cemalin köşesini ebediyen kapatan gazete. ve hangi haber üzerine? hasan cemal 'in imralı görüşmelerini yayınladığı haberlerin ardından.
başbakanın demirören ailesine bu konuda baskı konuşuluyor
ahlaksızlığın, alçaklığın tarihini yazan gazetelerden biri.

https://pbs.twimg.com/media/bofyy_pcaaeozrv.jpg:large

buzlanan yerde yazan kelime: robot. yok ama, buzlayın ki insanların aklına türlü türlü şey gelsin okuyunca. tuvalet kâğıdı bile olmaz sizden.
yandaş medyanın dik alası olan gazetedir, hiç kusura bakmayın.
web sitesinde sürekli fatih terim'i çok ama çok sevindiren haber, fatih terim'i yıkan haber, fatih terim'i titreten haber vb. başlıklarına çok sık rastlayacağınız yayın organı.
kemal göktaş, evin demirtaş , sertaç koç’u , köşe yazarı meral tamer ve mehveş evin`in kaba tabirle işten atıldıkları . 25 kişilik işten atma listesinin daha olduğu söylenen gazete.