monica bellucci

güzelliği, oyunculuğundan daha fazla değerlendirme konusu olsa da özellikle malena ve dönüş yok filmlerindeki performansı beğeni toplamıştır.

gençlliğim kadını , halada öle hastayım ona , italyanların göz bebeği . şuanki yaşına rağmen hala bir çok manken ve oyuncuya taş çıkartacak kadar taş gibi bir kadın
ve fakat tecavüz sahnesiyle hepimizin içini burkmuş, bir takım insanları sinema salonundan çıkarmıştır.
yeni çekeceği filmi için ülkemize gelip, gazetelere manşet olmuş hatun oyuncudur.
yılmaz erdoğan 'ın evinde ikamet etmeyi tercih etmiş.sebebini anlayamadık, ailecek meraktayız.
yaşıtları ufak ufak huzurevlerinde rezervasyon yaptırmaya başlamışken, kendisi güzelliği ile mutlu hanelerin huzurunu kaçırmaya devam etmektedir, daştır kayadır afedersin.*
dönüş yok filmi ile hafızalardan silinmeyen o sahne ve dillere destan bir güzellik...
italyan sinema yıldızı monica bellucci dünyanın en seksi ve en güzel kadınlarından birisidir. italyan film yıldızı dönüş yok, matrix, melena filmleriyle çok etkileyici izler bırakmıştır. şu sıralar gergedan mevsimi filmi için yılmaz erdoğanın evinde kalmaktadır.
şu hayatta evlenip de aldatmayacağım tek kadındır..*
--- spoiler ---

iranlı ünlü yönetmen bahman ghobadi'nin filmi 'gergedanın son şiiri' için geçen hafta 20 yıl yaşlanarak kamera karşısına geçen oyuncu, beykoz'da yapılan hapishane çekimlerinde bu kez de kara çarşaf giyerek rol aldı.

eski bir fabrika binasında yapılan çekimlerde, sıranın kendisine gelmesini bekleyen bellucci, konsantrasyonunun bozulmaması için çarşafı hiç çıkarmadı. verilen aralarda bol bol meyve yiyen ünlü oyuncu, kibarlığı ve mütevazılığıyla tüm set ekibinin sevgisini kazandı.

--- spoiler ---
dünyanın en güzel kadınıdır.
aşık olduğum ender kadınlardan.
yaşına rağmen güzel kalmayı başarmış italyan aktris. erkeklerin neden çok beğendiğini anlayabiliyorum.