moussa sow

fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilen 1986 doğumlu senegalli forvet. bank asya'da iyi bir performans ortaya koyar bence.
eğer gelirse bank asya'nın yeni zenke'si olacak topçu.
fenerbahçe ile anlaşması halinde gol yollarındaki sıkıntılarını çözeceğini umduğum futbolcu.
fenerbahçe ile haberleri bir türlü sonlanmayan forvet.
bugün fenerbahçeyle 4.5 yıllık sözleşme imzalayan, 10'u peşin 13 milyon euro'ya anlaşılan oyuncu başka bir takıma transfer olma durumunda transfer bedelinin %20'sini lille cebine koyacak.
fenerbahçe'de yakalayacağı olası başarı ve atacağı goller sonrası gazete manşetleri gözümün önüne geldikçe tüylerimi diken diken eden futbolcu.

(bkz: sow devam ediyor)
(bkz: sow must go on)
(bkz: fenerbahçe sow yaptı )vs..
itiş kakış tarzı futbol ile gün geçiren ülkemde, fiziği ile iş yapacak forvet. hakemlerin çalmadığı düdükleri de hesaba katarsak, işi daha kolay olacak.
fenerbahçe borsaya bildirmiş bu transferi.
amokaçhinin 3 gömlek altı bir forvettir kendisi
fenerbahçe'ye gelişiyle renkli basınımızın yaratıcılığına yaratıcılık katacak olan futbolcu. sow başladı, sow devam ediyor ya da fenerbahçe sow gibi manşetleri bir kaç hafta içerisinde görürüz böylece.
lille takımında 54 maçta 31 gol atmıştır. 1986 doğumlu fransız asıllı senegalli futbolcudur. her ne kadar fenerbahçe'yle rekabetten dolayı transferinden memnun olmasak da , başarılı bir transferdir ve tebrik etmek gerekir. *
bugünkü oyunuyla guiza 2 dedirtiren topçu.
ilk maçında* ilk golünü atan futbolcudur.bir gol ki anlatamam kendisini...öyle çalım,böyle akıl almaz hareketler,messivari bir gol! yok lan boş kaleye salladı..
fenerin büyük umutlarla aldıgı ama yine boş çıkacak forvetlerden biri
sakatlığından ötürü sezonu kapatmıştır.
leğen kemiği, azı dişi ve kulak memesiyle henüz gol atamamıştır.
04.04.2013de oynanan fenerbahçe - lazio maçında sakatlanmış 10 gün sahalardan ayrı kalacağı açıklanan futbolcu.
4 nisan 2013 fenerbahçe lazio maçında gelen ikinci golün sevincini çılgınca yaşayan oyuncu. aykut kocaman'ın kafasına falan vuruyor.*

http://www.fourfourtwo.com.tr/2013/04/05/sow-ve-kocamanin-sevinci/
satılması konusunda ciddi seslerin yükseldiği forvet. ikamesi de oscar cardozo olacakmış. 15-16 milyon euro bonservis bedeli telafuz ediliyor
ara sira kendinden beklenmedik goller atiyor ama genelde hep sakat sakat oynuyor havasinda kacak guresiyor. tamam belki bir daniel guiza degil ama ondan cok buyuk bir farki da yok sanki!
28 ağustos 2013 fenerbahçe hakkındaki cas kararı sonrası takımdan ayrılmak istediği yöneticilere bildirmiş; 31 ağustos 2013 fenerbahçe sivasspor maçı'nın kadrosundan çıkartılmıştır. kendisi için 13 milyon euro bonservis bedeli belirlendiği konuşuluyor.
  • /
  • 4