mutlu topçu

efsane sol bekimizdir. sağda rıza, solda mutlu
eski takım a takım antrenörümüz.
yeğenimin küçüklük zamanına denk gelen ve o dönem en çok sevdiği futbolcumuzdur. mu`lu şeklinde seslendirirdi.
sol beklerimizin uzun seneler oynayan topçulardan oluştuğunun bir kanıtı olan, performansı sabit eski oyuncumuz
hiç unutmam inönü'de bir maç (gençlerbirliği olması lazım) mutlu daha yeni yeni oynamaya başlamış, artık kadir emekli olma yaşlarında sol çaprazdan deniz tarafındaki kaleye ayağının dışıyle bir vuruş yaptı, ahhanda tam trivela mübarek vede enfes bir gol oldu o golle skor 3-1 oldu, bizde küçüğüz o zamanlar tribünde oha olduk bak adam da sarışın falan, sonra mı başka bir golünü hatırlamıyorum ama uzun taçlar atardı o da güzeldi.
uzun taç atışları ile hatırlanan oyuncumuzdur.
milli takımda fatih terim'in yeni yardımcısı olmuş olan eski futbolcumuz.
http://img.informer.com/screenshots_mac/123/123877_4.jpg
vakti zamanında galatasaray'a karşı kaybedilen bir kupa finali sonrasında uzatılan trt mikrofonuna üzüntüden ağlamaklı hâle geldiği için konuşamamıştır.
yanılmıyorsam kendisi 3 numara giyerdi. taç oldu mu direk koşar, elleri ve formasıyla topu siler hoopp üsküdar'a kadar o topu taç atışında yollardı.

eskiden mutlu diyemezdim butlu derdim.
umarım fatih terim agresifliğinden etkilenmez. zira son örnek şifo mehmet'tir benim için. o kadar sakin adam, canavara dönüşmüşti terim'in yanında
2014-2015 sezonunda ptt 1.lig'de mücadele edecek kayserispor'un yeni teknik direktörü olmuştur. yolu açık olsun.
kayserispor'daki görevinden ayrılan eski sol bek
gaziantepspor ile resmi olarak sözleşme imzalayan teknik adam
gaziantep şehrinin coğrafi konumundan dolayı transfer sıkıntısı yaşadıklarını ve bu nedenle çok önemli 1-2 transferi yapamadıklarını söyleyen teknik adam.
ligin ilk yarısında fener'e çelme takmıştı. antep her zaman antep'tir ve ben bu yıl onları her şeye rağmen başarılı buluyorum. bu hafta bir sürpriz yapar mı yapar. has beşiktaşlı'dır mutlu hoca. bazılarının yaşı onu izlemeye yetmemiş olabilir; ama efsane kadir akbulut'tan sonra yıllarca sol bek olarak hizmet etti bu kulübe. fenerbahçe maçında çok dirençli bir takım olacaktır sahada. hadi mutlu hocam; yine mutlu et bizi!
gaziantepspor ile ilişiği kesilen hoca.
"bu camianın kapıları kendisine her zaman açık olacaktır" denilerek antep'ten gönderilen kişi.

(bkz: kapıyı kapatmamak)

bursaspor`un yeni hocası.
  • /
  • 2